Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Вересень » 24 » Де ж знаходиться ломбард ?
24.09.2016 (14:25)

   Де ж знаходиться ломбард ?

27 травня в газеті "Бойківщина" №22 я прочитав про відкриття в Турці нової кредитної установи ломбарду "Експрес-готівка". Нова установа пропонує кредити під речову заставу з невеликими відсотками , простими умовами отримання кредитів, особливими умовами для підприємців.

Відкриття ломбарду в нашому гірському містечку, безумовно, позитивна подія. Адже нова кредитно-фінансова установа певним чином може сприяти зростанню добробуту краян , активізації малого бізнесу.

Але, прочитавши про послуги та умови їх надання, із здивуванням помітив , що ломбард розташований по вулиці МіцЬкевича. Такої вулиці в Турці немає. Напевно рекламодавці мали на увазі вулицю Міцкевича. Про це ж свідчить і уточнення - "біля Рукавички" (зрештою , варто було вказати , що це магазин , а слово рукавичка взяти в лапки).

Спочатку я подумав , що ця прикра помилка буде помічена та вчасно виправлена. Але ця реклама почала з'являтися в наступних числах газети в такому ж вигляді і з'являється дотепер. Закралася думка , що це вже якісь нові правила правопису вийшли і я чогось не знаю. Поцікавився нововведеннями в філології, але нічого нового з цього приводу не знайшов.

Дотепер ніхто не посмів так спотворити прізвище видатного польського поета, публіциста, діяча польського національного руху Адама Міцкевича.

Цікаво, чи вміють рахувати гроші в цьому ломбарді ? Може так само, як знають правопис ?

Напевно, варто звернутися в мерію щоб встановила на будинку табличку з назвою вулиці аби ті , хто здійснює тут комерційну діяльність, нарешті дізналися як правильно писати свою адресу.

Звичайно ж, за існуючими правилами редакція газети "Бойківщина" не несе відповідальності за зміст рекламних оголошень. Дивує те , що за 3 місяці в Турці не знайшлося жодної людини , яка б зробила зауваження керівництву ломбарду та спонукала їх виправити помилки.

Сподіваюся , тепер керівництво ломбарду виправить помилки , а ця публікація стане додатковою рекламою для кредитної установи.

Василь Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 627 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.