Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Вересень » 25 » На Турківщині 14 дітей не приступили до навчання у школі
25.09.2016 (13:49)

   На Турківщині 14 дітей не приступили до навчання у школі

Службою у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, відділом освіти районної державної адміністрації на виконання ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту» проведено профілактичний захід «Урок» у Турківському районі.

Метою цього профілактичного заходу було виявлення дітей шкільного віку, які не були охоплені навчанням на початок навчального періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності. А також надання дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року.

Під час проведення всеукраїнського профілактичного заходу виявлено 14 дітей, які не приступили до занять у навчальних закладах Турківського району, з них: віком від 6 до 10 років – 7 дітей; віком від 15 до 18 років – 7 дітей.

Основними причинами, з яких діти не навчаються, є: за заявою батьків – 8; за релігійними переконаннями (переселенці із Криму) – 3; у зв’язку із станом здоров’я – у 3 випадках.

Зараз проводиться подальша робота щодо залучення дітей до навчання.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 494 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.