Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 4 » НА ЛЬВІВЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ ШТАБ
04.10.2016 (18:21)  

   НА ЛЬВІВЩИНІ ЗАПРАЦЮВАВ АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ ШТАБ

У Львівській області розпочав роботу антирейдерський штаб, який на прохання селян створили «батьківщинівці».

Як повідомляє прес-служба Турківської районної партійної організації ВО «Батьківщина», завдання штабу – правовий захист селян, а також швидка реакція на спроби рейдерського захоплення сільськогосподарських земель.

«У жодному разі не можна допустити, щоб єдине, що має наш народ, – землю сільськогосподарського призначення викупили ті, хто перебувають не в Україні. Адже тоді ми залишимося без нічого і будемо гнути спину на пана», – наголосив керівник антирейдерського штабу Львівщини, голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві повідомила, що «Батьківщина» разом із селянами боротиметься з незаконним захопленням землі і для цього створює антирейдерські штаби по усій країні.

Телефон «гарячої лінії» антирейдерського штабу на Львівщині – 032 260 24 90.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 517 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 12
0
12 Victor   (10.10.2016 06:58)
«…який закон забороняє вам обробляти землю».

А який закон забороняє людині достойно лікуватися, набувати освіту й т.д.? Закон відсутності грошей. В мене немає грошей ні на велосипед, ні на коней, ні на гній, щоб ґаздувати на Осовні. За ті гроші, які в мене залишаються, я можу лишень купувати дешеве й неякісне. Таких як я в Турці купа. Я не боюся роботи, бо з 13-ть років тримаю в руках різці і жодного разу не знав, що таке день без роботи. Тому аргумент про необроблені землі від ліні, не приймається. Ви ведете дискусію з позиції людини, котрій потрібно продати землю. Я веду дискусію з позиції люди, котрій потрібно створити умови, аби вона могла обробляти свій клаптик землі, а не продавати його. При розумному законодавстві і це, і це потрібно. Задача: створити розумне законодавство, яке задовільнить потреби кожного. Без нього ми втратимо землі, а з ними й свою навіть псевдо-незалежність.

0
11 Вуйко   (09.10.2016 13:18)
Пане Вікторе, ви так і не відповіли на питання: який закон забороняє вам обробляти землю. Те все що ви понаписували - це так, але проста причина вашого необробляння проста: вам вигідніше купити неякісне, ніж обробляти землю і мати своє, органічне. І це заслуга якраз дикого капіталізму. Але зауважте - так чинити це ваш власний вибір. Бо купа людей набагато бідніших за вас землю обробляють. Мішки возять конями, чи на велосипедах, тому про нафту аргумент не приймається. Ще раз наголошую: те що навколо турки простоюють стільки земель - це просто через людську лінь і падіння цін на продукти. Ніякі закони обробляти землю не забороняють.

Мирославе, я теж населення, але мені цей мораторій явно не на користь. То кого конкретно ви маєте на увазі? Опишіть конкретно типаж населення, якому це на користь? 

Jrcfy, ваш допис без жодних аргументів до одного місця. Невже на цьому сайті ніхто не може вести аргументовану дискусію? Невже навіть адмін, який викладає ці дурацькі новини, не може пояснити смисл цих новин? Нащо тоді їх викладати, якщо це не новина, а повний брєд? Ау!

0
10 Jrcfy   (09.10.2016 09:14)
Закон про продаж землі явно не на часі, найпростіше - все продати

0
9 Мирослав   (08.10.2016 11:08)
популізм в даному випадку на користь населенню. Ще б всі так "нічого не робили" як "Батьківщинківці"

0
8 Victor   (08.10.2016 07:07)
Пане, Вуйку, скажу Вам як на духу. Я є ремісник і живу з праці своїх рук. У мене є 10-ть соток землі. Ще 20-ть є у мого тестя. 10-ть соток ми садили картоплі на дві сім’ї, а 20-ть соток косили для кілька кіз та крілів, які тримав тесть. «Нафта» для тестевого УАЗа була дешева, гній був від домашньої господарки, а ще деколи машину купували, це також було дешево. Накопували ми в середньому 30-ть мішків картоплі, що хватало на харчування собі та домашнім тваринам. Зарплати хватало, аби купити нафту та гній, щоб возити картоплю та сіно. Хватало і на купівлю картоплі, але ми не купували, бо мали своє. Потім прийшов дикий капіталізм, при якому ми з Вами зараз живемо. В руки панів віддали нафту. Національну валюту зробили залежною від заморської, все продали й розікрали. Торгові люди підняли ціни. Ціни на мій товар впали. Обробляти землю стало дорого. Господарку скоротили. Картоплю купуємо «попри пальці». Тесть захворів. Дитину треба вчити. Матеріали для мого ремесла подорожчали. Замовлення зменшились. Роки беруть своє. Коли все складаєш до купи і дивишся на своє життя і на життя тих, хто все скупив і створив відповідне право, то питання про те, який закон мені не забороняє обробляти землю – для мене просто звучить дико. Дати людині життя і не створити для нього умови – це різні речі. Можна дати людині землю, свободу, незалежність…, але обставити їх так, що людина у цих високих цінностях може жити як останній раб.

0
7 Вуйко   (07.10.2016 14:26)
http://nv.ua/opinion/vakarchuk/moratorij-na-prodazhu-zemli-simvol-impotentsii-reform-238698.html - почитайте аргументи Славка, якщо вже аргументи простого вуйка вам не підходять.

А популісти-батьківщинці хай і далі займаються створенням "антирейдерських штабів" замість чогось корисного.

0
6 Вуйко   (07.10.2016 10:48)
Пане Вікторе, скажіть будь ласка, який саме закон забороняє людям обробляти землю? При чому тут політика до обробітку землі. Хто хоче - той і зараз обробляє, хто не хоче, то земля того позаростала. В кожного є вибір.

Ігоре, я саме пайщик, і унаслідував пай, але не у нас в бойківському краї, а на Тернопільщині. Мені орендар-латифундист кожного сезону дає пару мішків зерна і мішок цукру за те, що обробляє мій пай, оприскує його пестицидами/гербіцидами/фунгіцидами, і після того я би на тому паю сам для себе нічого не вирощував. Він садить там соняшник, сою, які виснажують грунт, і після нього треба буде ще 2-3 роки, щоб відновилась природна родючість. Він зацікавлений лише виснажити землю, а не розвивати її в довгостроковій перспективі. А якби земля була його власністю, то він би уже господарбвав зовсім по іншому, а не вижимав з землі останні соки і лишав після себе отруєний пустир.

А тепер скажіть: нафіга мені то зерно? Чому я не можу продати це своє майно, і вкласти в свій бізнес, в якому я добре розбираюся і який дає мені нормальний прибуток? Чому держава пхається і вказує мені на те, як саме мені розпоряджатися своєю власністю. Я там не живу, я живі в Турці, але ніц не можу зробити з тим бабиним пайом. А все через таких кончених популістів, як Юля і Ляшко. І цимбалюк.

0
5 Victor   (07.10.2016 05:47)
Закони у на гнилі, от і виникають спекуляції довкола різних питань. Була маслобойня в Турці – продали. Тепер молоко возять до іншого району, а в Турці люди втратили роботу. І так по кожному стратегічному об’єкту. Тепер земля! Через дурну політику люди втратили змогу її обробляти. Замість того, аби змінити політику – вирішили продати. Десь через мільйон років до влади прийдуть розумні люди, змінять політику і з’явиться можливість обробляти землю. Але вона вже викуплена. Тоді знову згадають про більшовиків та їхню експропріацію. Воскресне Ленін і знову почне колективізацію та пролетарізацію. За ним прийде Сталін, проти якого вийде Гітлер. Людям промиють мозок і шляхом війн та терору, кілька мільярдів душ відправлять у потойбіччя… А почалося все із дурних законів, які спровокували злидні через продаж маслобойні та землі. Майно батьками наживається важкою працею, аби діти мали змогу на його базі рости духовно. Але діти не шанували труд своїх батьків і в легковажному житті все продали й зруйнували. Залишившись голими та голодними, стали злими. Взяли до рук довбні й почали пиз*ити один одного. Тут можна обійти людські закони, але закони Всесвіту ще ніхто не обійшов: став на граблі – дістань ручкою поміж очі.

0
4 Ігор   (06.10.2016 22:28)
А вуйко то певно той орендар  який вже готовий землю купити хоч сьогодні, аби тільки дали добро

0
3 Вуйко   (06.10.2016 15:58)
Я баба з села, мені 70 років. В мене є пай на 4 гектари, його орендує латифундист. Мені треба на ліки, на похорон, трохи дітям помогти і онукам. Все що я получила після роздержавлення майна - це мій пай. Я хотіла би продати пай і переїхати в місто до дочки, але не можу, бо ця бл*ядська держава мені заборонила скористатися моїм же правом власності. Пай мій? Мій. А продати його можу? ні! От так і помру, не скориставшись своїм майном, яке мені наділили. Навіть поховати мене не зможуть за той пай. Чи чесно то? Думайте самі. Ніби і маю майно, а зробити з ним нічого неможу. Обробляти самій вже немає здоровя, мушу здавати в оренду олігарху-латифундисту.

Я олігарх-латифундист. Я орендую в баби з села її пай. І не тільки в неї - у цілого села. Так як у селян немає альтернативи (наприклад продаж паю), то я фактично монополіст і плачу їм орендної плати так мало, як тільки можу (а фактично десь 3-5% від всіх моїх витрат, що набагато нижче від інших країн і тому український агросектор такий привабливий у світі). А інший орендатор прийти не може, бо йому треба домовлятися про оренду паїв зразу з цілим селом, а то дуже геморно, та й мої хлопці як увидять зайду на території села, то більше його вже ніхто ніколи не увидить. Я проплачую агромайдани, я спонсорую Батьківщину, тЮльку, Цимбалюка і Василя Чорного (який постить цю х-ню на бойківському сайті) з одною метою - щоб продовжити мораторій на продаж земель сільськогосопдарського призначення. Щоб я платив селянам меншу орендну плату, а вони ніде не могли від мене втекти (наприклад продавши землю комусь під садівництво, чи під забудову тощо). Так я отримую надприбутки і всіх маю в сраці. А про людське око продовжую нести х-ню про те, що "земля - це наш єдиний скарб і продавати його не можна"

А тепер, бойки, включіть мозги і подумайте, кому вигідна ця вся істерія з забороною продажу землі с/г призначення. Звичайно, нас в горах це не так стосується, то більше до рівнинної України, але може ви нарешті зрозумієте, яке це зло популізм і як вас дурить тЮлька. Яка в 2008 році будучи премєром сама виступала за скасування цього мораторію (http://www.dsnews.ua/politics/tarifi-i-moratoriy-ves-populizm-timoshenko-v-kilkoh-tsitatah-05102016140000), а зараз вже співає по іншому. Кон'юнктурщиця. Як їх вигідно, так і говорить. А на вас насправді всіх плювати хотіла.

0
2 Семен   (05.10.2016 21:30)
Все правильно, селяни беззахисні та недосвідчені перед олігархами -латифундистами

0
1 Victor   (05.10.2016 03:18)
А ті пани, які перебувають в Україні, можуть викуповувати землі сільськогосподарського призначення? – «Пани як дурні, що хочуть, те й роблять» Чесно кажучи, тому, хто гне спину на пана, до сраки, на якого пана її гнути – аби платив добре. У народі кажуть: «Пани однакові, що в нас, що в Кракові». Одні гнуть спину на маскальського пана, інші – на європейського, а решта – на свого. Пани один в одного скуповують землі, а той, хто гне на них спину, влаштовує антирейдерський штаб і підставляє свою згорблену спину під їхній канчук. Як кажуть в народі: «Добрий пан: тільки тричі в морду дав», або «Панський маніфест спиною читали», а ось іще: «Пану як треба грошей, так він їх у селян на спині шукає». Ех: «Плати, дурний Іване, та подякуй панам, що гроші беруть».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.