Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 4 » МИХАЙЛО ЦИМБАЛЮК ПРО СКАСУВАННЯ ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ПРОДУКТИ
04.10.2016 (19:34)  

   МИХАЙЛО ЦИМБАЛЮК ПРО СКАСУВАННЯ ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ПРОДУКТИ
Керівник Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у Фейсбуці висловив великий подив, що поза увагою більшості ЗМІ та експертів пройшло питання скасування державного регулювання цін на продукти сільськогосподарської галузі.

Так, починаючи з 1 жовтня, протягом трьох місяців фахівці вивчатимуть динаміку цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про відміну, обмеження або оновлення такого регулювання.

Про це інформує прес-служба Турківської районної партійної організації "ВО "Батьківщина".

«Українські чиновники кажуть, що на період пілотного проекту українські фермери, виробники продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняються від обов’язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це мало би дозволити виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки», – написав Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» Львівщини погоджується, що цей крок буде на користь українського бізнесу – відтепер суб’єктам господарювання не потрібно обґрунтовувати доцільність підвищення цін на свої продукти.

«Це скасування централізованого регулювання мало би знизити адміністративний тиск на бізнес, усунути надмірне втручання держави в економічні процеси, а також сприяти розвитку конкуренції та дерегуляція у сфері ціноутворення.

За умови якісної експерименту це мало би позитивно вплинути на ціноутворення продуктів харчування. Важливо, щоб підприємці працювали за європейською схемою, в умовах справедливої конкуренції і тоді, ймовірно, не буде значного стрибка цін, як це прогнозують окремі фахівці», – наголосив М. Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 450 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 Вуйко   (09.10.2016 14:00)
Толя, ти некомпетентний. Візьми турку. Продуктові магазини в турці - це монополісти? чи виробники продуктів - це монополісти? Назви хоч один продукт, якому нема замінників у інших виробників. 

fdsd молодець, хоч хтось тверезо мислить. І ваші побоювання, на мій погляд, недоречні, бо монополістів в продуктовому ринку немає, а серед договорів виробників-конкернтів пригадую тільки один, але за таке дуже сильно карають - до 10% від виручки.

0
6 Толя   (09.10.2016 10:26)
Що творять??? Не знають де  ще людей обібрати???Всі супермаркети та виробники - монполісти, АМК- пусте  місце.

0
5 Люда   (09.10.2016 10:24)
Таке можливе тільки в цивілізованій краіні ,Украіна з іі злодіями від влади і бізнесу до цієі категоріі не належить

0
4 fdsd   (09.10.2016 10:22)
Все вірно! Ціну повинен визначати ринок. Чесна конкуренція визначальніша за державне регулювання. Але, є одне питання - як себе поведуть монополісти та чи не буде зговору серед виробників-конкурентів?

0
3 vb   (08.10.2016 11:12)
Потрібно розвивати бізнес, бо за рахунок ентузіастів які не бояться ризикувати власними коштами та часом побудуєм економічно сильну країну

0
2 Ігор   (06.10.2016 22:31)
в нас справедлива конкуренція- то щось нереальне, кожен думає якби то продати гниле якнайдорожче, звідси і проблеми з цінами

0
1 Victor   (05.10.2016 03:32)
«…і тоді, ймовірно, не буде значного стрибка цін…».

- Що ж, зуб я вам залікував, дві години не їжте.
- Та я, блядь, після ваших цін, пів місяця голодувати буду!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.