Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 5 » Що таке астральна проекція?
05.10.2016 (20:44)  

   Що таке астральна проекція?
Є теорія, за якою людина існує у двох світах і має, відповідно, два тіла: фізична і астральне. У повсякденному житті вони є єдиним цілим.

Але астральне тіло свідомо, шляхом тренувань, або несвідомо, внаслідок хвороби, екстреної ситуації або смерті, може відокремлюватися від своєї фізичної оболонки

Цей процес і називається астральною проекцією.

Сновидіння

Сни за своєю суттю – один з видів астральної проекції. Підсвідомість людини може створювати абсолютно будь-які сценарії, непередбачувані, близькі до реальності і абсолютно не схожі на неї. Це всього лише мислеформи, які в астральному вимірі стають досить стійкими.

Тому свідомість найчастіше переживає сни як реальність, присутнє відчуття тіла, кольори, запахи, звуки. Фізичне тіло знаходиться в нерухомому стані сну, а людина переживає життєві цілі сцени.

Існує версія, що сни – це не просто хаотичний набір кадрів, що людина цілком може управляти сновидіннями, створювати їх і діяти уві сні цілком усвідомлено. Існує величезна кількість практик і методик досягнення техніки усвідомленого сновидіння. Це одна з методик свідомого досягнення астральної проекції. Людина живе і діє поза свого фізичного тіла, розуміючи, що сама знаходиться у сні.

Сновидіння – найпростіший спосіб отримати перші уявлення про астральну проекцію, так як вони притаманні кожному і щодня.

Можливості астральної проекції

Проводиться велика кількість досліджень в області досягнення астральної проекції на науковому рівні. Крім сновидіння, практикується багато способів розділити два тіла. Як говорять багато практикуючих психологів, існуючи поза межами своєї фізичної оболонки, людина здатна на все. Вона може переміщуватися в часі і просторі, при цьому не це не впливає ані швидкість, ані час. Це просто стан думки. Свідомість може діяти самостійно, передавати інформацію без фізичного тіла.

У стані астральної проекції людина має сферичний зір, спрямований на всі сторони одразу. Переміщення у просторі не мають меж, час виступає матеріальною точкою, тобто минуле, сьогодення і майбутнє існують одночасно. Можна в одному і тому ж місці побачити ті споруди і пейзажі, які там були, є і будуть, причому одночасно або окремо. Цей процес цілком керований свідомістю.

Незважаючи на те що результати, досягнуті приватними практиками, не підтверджені науково, феномен передачі інформації у сні або іншими методами без допомоги фізичного тіла спостерігався давно і зараз активно вивчається.

Неусвідомлена астральна проекція

Багато людей, які пережили травму головного мозку, клінічну смерть, кому або яку-небудь важку хворобу, розповідають про те, що відокремлювалися від свого тіла і бачили його зі сторони. Досвід несвідомої астральної проекції - дуже поширене явище, подібні стани відомі людям споконвіку, швидше за все тут є зв’язок з тим, що релігії називають душею. Вивченням цього феномена займається безліч психологів і лікарів.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 484 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (06.10.2016 03:37)
«Вивченням цього феномена займається безліч психологів і лікарів».

В аскетиці це питання давно вивчене й розкладене по поличках.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.