Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 5 » "БАТЬКІВЩИНІВЦІ" ІНІЦІЮВАЛИ РОЗГЛЯД ЛЬВІВСЬКОЮ ОБЛРАДОЮ ЗВЕРНЕННЯ ДО УРЯДУ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ
05.10.2016 (21:57)  

   "БАТЬКІВЩИНІВЦІ" ІНІЦІЮВАЛИ РОЗГЛЯД ЛЬВІВСЬКОЮ ОБЛРАДОЮ ЗВЕРНЕННЯ ДО УРЯДУ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ
Львівська обласна рада з ініціативи «батьківщинівців» розгляне звернення до Кабміну щодо продовження мораторію на продаж землі.

Так, у вівторок, 11 жовтня, на третьому пленарному засіданні IV сесії Львівської обласної ради депутати розглянуть Звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою продовження мораторію на продаж землі щонайменше на 5 років.

Про це повідомляє прес-служба Турківської районної партійної організації організації "ВО "Батьківщина".

«Дуже важливо, щоб бюджет на 2017 рік був наповнений реальними пропозиціями щодо аграрної сфери, адже саме ця галузь отримує найменше підтримки із бюджету", - зазначила керівник Турківської "Батьківщини" Мирослава Павлик.

Вона наголосила, що саме зараз дуже важливо аби парламентарії продовжили мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення ще як мінімум на 5 років.

«Якщо мораторій на продаж сільськогосподарської землі не буде продовжений, то Україна за безцінь втратить те найцінніше, що має – це землю. Тоді нам доведеться працювати не на себе, а на підприємців, які передовсім будуть гонитися за прибутком, – що б того їм не вартувало», – підкреслив голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді Юрій Гудима.

Зазначимо, що партія «Батьківщина» розпочала загальнонаціональний рух за проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 492 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
6 василь   (10.10.2016 18:47)
Вуйка підтримую однозначно. Дістала вже та тюлька з своїми ватніками...

0
5 Вуйко   (09.10.2016 13:51)
Скасування мораторію на продаж - це не означає автоматична продажа. Це лише надання власникам ПРАВА продавати своє майно (землю). А кожен вже за себе вирішує, чи продавати йому, чи ні. Мораторій - це нехтування базовими правами людини - володіти, користвуватися і розпоряджатися своїм майном. Тому, пане Вікторе, ваш допис зовсім нерелевантний.

Патріот - це проплачений троль, коментувати не буду.

Іване, які саме спірні питання треба врегулювати? В чому конкретно аналогія з приватизацією 90-их. З вас хоч хтось може по цьому питанню сказати трохи більше, ніж загальні популістські лозунги?

Мирославе, який саме лад потрібно навести в земельних відносинах? З чого ви взяли, що грошей в економіці України немає і що банки не готові брати участь в приватизації землі. Банки якраз готові, бо кредитуючи підприємця на покупку землі, вони можуть в заставу взяти цю саму землю. І якщо підприємець не поверне кредит, то банк просто забере землю і продасть її комусь іншому. А ті фермери, які вже володіють землею, під заставу цієї землі зможуть взяти кредит на розвиток бізнесу. Зараз же через цей дебільний мораторій всі ці схеми не працюють, бо ринок землі с/г призначення заборонений.

Пані Мирославо Павлик, у вас багато благих намірів, але не коментуйте, будь ласка, ті питання, в яких ви не розбираєтесь. Насправді с/г в Україні отримує набільшу державну підтримку з усіх галузей Україні. Аграрії залишають собі ПДВ, який мали б платити, в аграріїв зовсім інша система оподаткування податком на прибуток, аграрії за рахунок мораторію на продаж землі платять дуже низьку орендну плату пайовикам - що це як не форми державної підтримки.

А Юрій Гудима - це реально якийсь дибіл.
  • чому він ототожнює себе з селянами, говорячи "...нам доведеться працювати не на себе, а на підприємців..."? Він що, селянин? Це типовий популістичний прийом. А я селянин, і моя думка зовсім інша, ніж Гудими. Як і багатьох інших селян, які помруть і так і не скористаються своїм майном. Моїй сусідці треба ліки на лікування важкої хвороби. квартиру вона вже продала для оплачення ліків. А от землю не може. А якби мо могла, то продовжила б собі життя ще на 2-3 роки. А держава її цим мораторієм прирекла на дострокову смерть. А Гудимі - пох, як і тЮльці, і Василю Чорному.
  • Підприємці завжди гоняться за прибутком. Але коли вони орендують землю, то в якість землі не вкладають, бо завтра зможуть договір оренду розірвати і почати оерндувати в когось іншого, залишаючи кожен раз після себе виснажену неродючу землю. А маючи землю у власності, у них вже буде зовсім інший підхід - раціональне ведення сільського господарства


Дуже прошу адміна Василя Чорного пояснити, чому він постить цю дурню на сайті і чи дійсно він переконаний, що мораторій - це добре (і чому). Прошу висловитися прямо, а не через тролів а-ля патріота. Дякую.


0
4 Мирослав   (09.10.2016 11:17)
Та й за які гроші люди купуватимуть землю через рік? Навіть незважаючи на те, що на сьогодні вона найдешевша у світі, в економіці України грошей немає. Банки не готові брати участь у цьому, тому щоб всі землі не скупили олігархи через підставних осіб потрібно навести лад у земельних відносинах

0
3 Іван   (09.10.2016 11:08)
Потрібно врегулювати ще дуже  багато спірних питань, і тільки тоді дозволяти продаж, інакше буде як з приватизацією в 90-х. Не можемо дозволити собі такі високі ризики.

0
2 Патріот   (09.10.2016 10:19)
а де ж ті інші партії які позиціонують себе як патріотичні, чому сидите - мовчите, чого чекаєте? поки керуючі олігархи скажуть що робити???

0
1 Victor   (06.10.2016 03:52)
Ще трохи бандюки-олігархи покерують в Україні і земля в народу залишиться тільки у вазонах на підвіконниках.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.