Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 7 » Мораторій на продаж землі - це спільна перемога "Батьківщини", аграріїв та фермерів, - Михайло Цимбалюк
07.10.2016 (20:50)  

   Мораторій на продаж землі - це спільна перемога "Батьківщини", аграріїв та фермерів, - Михайло Цимбалюк

Продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель - це спільна перемога команди Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», аграріїв та фермерів.

Так прокоментував рішення Верховної Ради України про мораторій на продаж сільськогосподарських земель керівник Львівської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк.

"Вчора 297 народних обранців з ініціативи «батьківщинівців» проголосували за важливе рішення для нашої країни – продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Тішить і те, що стимулом прийняття цього мораторію став Аграрний форум, який «батьківщинівці» Львівщини провели у Львові минулого тижня, напрацювавши низку вимог до вищого керівництва", - цитує очільника Львівської партійної організації прес-служба Турківського районного осередку "ВО "Батьківщина".

Михайло Цимбалюк переконаний, що продовження мораторію на один рік є недостатнім, проте зараз з’явився необхідний час, щоб вирішити низку складних питань у цій галузі, зокрема, виробити стратегію поводження із сільськогосподарською землею.

"Над законодавчими змінами в питанні скасування мораторію на продаж землі потрібно працювати вже віднині, оскільки це кропітка праця, яка вимагає сумлінного підходу і максимального врахування інтересів як фермерів, так і держави", - зазначають у повідомленні прес-служби.

Політик вважає, що парламентарі за рік мали би підготувати правильну систему оподаткування для фермерів, встановити чіткі правила гри, а вартість землі повинна залежати від її складу, родючості, розташування, умов залягання ґрунтів, наявності попиту та пропозиції на земельному ринку.

"Попереду важка праця кожного депутата, аграрія, фермера – маємо контролювати цей процес, аби зберегти наше найцінніше надбання – українську землю!" - переконаний Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 499 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Вуйко   (09.10.2016 13:24)
Саша, а для чого мені як власнику паю знати кількість такої землі в Україні? Для чого щоб торгувати товаром, потрібно знати його кількість на ринку? Люди, що ви несете, невже ви всі втратили можливість думати?

Михайло, Олег - ви виглядаєте наче звичайні проплачені тролі-агітатори тЮльки. З вами вести бесіду нецікаво, бо ви ніякими аргументами не оперуєте в питанні не розбираєтесь. До побачення.

0
3 Саша   (09.10.2016 10:38)
у нас немає повноцінного земельного реєстру, а кадастрові карти заповнені лише на половину. Як можна торгувати товаром,  точна кількість якого не відома???

0
2 михайло   (09.10.2016 09:11)
Представники "Батьківщини" завжди наполягають на розгляді важливих для людей законів а не другорядних чи тих які замовлені лігархами

0
1 олег   (08.10.2016 13:04)
Насамперед це зусилля та перемога " Батьківщини"!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.