ЗАВЕРШИЛИСЬ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ - 16 Жовтня 2016 - Турка-перлина Карпат
Четвер, 08.12.2016 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians

Новини Турківщини

Головна архіву новин » 2016 » Жовтень » 16 » ЗАВЕРШИЛИСЬ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ У 2016 РОЦІ
16.10.2016 (18:50)

З 27 вересня по 1 жовтня на спортивних майданчиках спорткомплексу «Юність» у м. Ужгород проходили фінальні змагання (третій етап) XVІІІ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

У змаганнях з п'яти видів спорту (волейбол, футзал, теніс настільний, шахи і шашки ) взяли участь 433 державні службовці з 23 збірних команд з усієї України, за винятком тимчасово окупованої території Криму, а також Дніпропетровської та Одеської областей, де очільники областей, очевидно, не люблять спорт і не мають бажання мати на роботі працівників, які живуть за принципом «у здоровому тілі -здоровий дух».

У цих змаганнях за збірну команду Львівщини (керівник делегації - начальник адміністративного управління апарату ОДА Оксана Адамик, тренер-представник команди - заступник голови Львівської організації ФСТ «Спартак» майстер спорту Ігор Власенко) виступали три представники Турківщини: заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу РДА Богдан Москаль (шашки), головний спеціаліст управління соцзахисту РДА Олег Рогач та головний державний податковий інспектор Турківського відділення Самбірської ОДПІ Андрій Ільницький (волейбол).

Львівські держслужбовці показали найкращий командний результат за останні роки, посівши високе шосте місце. Вагомий вклад у загальний результат внесли футзалісти - 4 місце.

Високий результат могли продемонструвати і волейболісти, серед яких виділялись наші земляки Олег Рогач та Андрій Ільницький, але в рівній боротьбі, поступившись у перших двох зустрічах командам Донецької та Сумської областей, позбавили себе можливості змагатись за високі місця. Однак після цього команда змогла зібратись і здобула впевнені перемоги над командами м.Київ та Полтавської області.

Та найбільший очковий доробок у загальнокомандний результат внесли шашкісти. Досвідчений кандидат у майстри спорту Богдан Москаль (на фото) вкотре продемонстрував високий клас гри і посів друге місце, за що був нагороджений срібною медаллю. До речі, з останніх чотирьох спартакіад Богдан Москаль повертається з медалями. Тепер у його активі є золота, срібна і дві бронзові медалі.

У загальному заліку перше місце більш ніж впевнено посіла команда Хмельницької області, спортсмени якої піднімались на п'єдестал у всіх п'яти видах змагань. Друге місце у господарів - команди Закарпатської області, третє - у Запорізької області.