Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 18 » У Турківській лікарні вимагали хабаря в учасника АТО, - заява
18.10.2016 (20:45)  

   У Турківській лікарні вимагали хабаря в учасника АТО, - заява
У Турківській клінічній центральній районній лікарні дерматолог вимагав у АТОвця хабаря за видачу довідки.

Про це йдеться у заяві учасника АТО, яка є в розпорядженні нашого сайту.

Так, учасник антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, уродженець Турківського району Сливар Віктор Володимирович вирішив продовжити військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

При проходженні медичного огляду лікар-дерматолог Турківської КЦРЛ І. М. Малендевич почав вимагати гроші за довідку та обзивати нецензурними словами, - пише у своїй заяві учасник АТО.

Після того як ця подія набула розголосу, у ситуацію втрутилися військовий комісар району та голова райдержадміністрації.

За словами АТОвця, лікар таки видав йому довідку та додав, "щоб Ти не повернувся живим з того місця, до якого йдеш служити".

"Чому таке відношення в наших лікарів до простих людей?" - риторично запитує Віктор.

Як стало відомо нашому сайту із власних джерел, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький звернувся у правоохоронні органи і додав письмову заяву хлопця.

Обуренню людей немає меж - тих, хто вчора захищали нас, сьогодні як не перевізники відмовляються перевозити, то лікарі відмовляються обслуговувати без хабаря!

Як бачимо лікар лікарю не рівня - одні на Сході ризикують своїм життям заради воїнів, а інші, давно забувши про клятву Гіпократа, сидять в теплі та думають тільки про власне збагачення.

Додамо, що це не поодинокі випадки подібного зверхнього, а подекуди і цинічного ставлення окремих Турківських лікарів до пацієнтів.

Раніше ми вже писали про халатність Турківських медиків.

Віримо, що громадські організації Турківщини не залишать цю ситуацію поза своєю увагою.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1601 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 21
0
21 Admin   (14.11.2016 11:00)
п.Віктор , опцію коментарів відновлено. Коментуйте.
Будемо розбиратися smile

0
19 Victor   (10.11.2016 08:04)
П. Today, що із сайтом? П. Admin готується до його закриття? Чому блокується опція коментування новин?

0
18 Іван   (04.11.2016 12:24)
Закон  придумали  для бідняка бо  світом  керує  ДОЛАР,

0
17 Victor   (04.11.2016 08:35)
Стаття, «Юлія Тимошенко не боїться перевірки правоохоронців, оскільки її перевірила попередня влада», чітко вказує на те, як в нашій державі можна обходити гниле законодавство. Злодій стоїть при владі і за цей час грабує, приватизує та привласнює людські надбання. Згрібши під себе півтора тони долярів, кілька палаців, добрий десяток земельних ділянок, квартир, – він все це переоформлює на свою родину, котра до того жила в умовних злиднях й стає чистим і голим перед законом та народом, як церковна миш. Такого злодія можна перевіряти не тільки 17-ть років, а й до другого Пришестя, а потім ще й канонізувати як щирого патріота.

Сьогодні перед всім світом влада розігрує новий спектакль, під назвою, «Е-декларування», аби показати як в державі можна законно красти й бути євангельським вбогим святим. Якщо провести паралелі між тим, як законно крала влада і як незаконно крали бандити з самих древніх часів зародження нашої держави, то можна побачити, що тільки пів проценту від награбованого в народу, осіло в кишенях різного роду бандюків, все інше стало законним надбанням владних злодіїв. Натомість в тюрмах сиділи тільки незаконні злодії. Законні ж творили закони, судили народ, організовували війни й творили все, що завгодно.

0
16 Іван   (02.11.2016 16:55)
У  районні й  лікарні є порядні лікарі, а бувають і  вимагачі.провести очищення  і  все  стене  на своє місце

0
15 Victor   (01.11.2016 07:41)
Вибачаюся, помилка: «коли долар коштував 60-ть копійок».

0
14 Victor   (01.11.2016 06:52)
Парубій підписав постанову про підвищення зарплат депутатам і стаття стала неактуальною. Тим більше, що обіцяють підняти мінімальну зарплату, на фоні якої зарплата депутата буде виглядати досить-таки скромно. Фіглі владних злодіїв з курсом національної валюти та зарплатами, приводить до тотального бардаку, в якому можна тримати державу у вічних злиднях. Дійде до того, що люди по зарплату будуть ходити з тачками, а буханець хліба буде коштувати 10-ть тисяч гривень. Життя можна покращити раптово: різко віддати борги і стати панами, якщо 1-на гривня буде коштувати 2-а долари. Якщо прослідкувати історію обмінного курсу долара в СРСР, то побачимо, що за Союз Америка серйозно взялася тоді, коли рубль коштував 60-ть копійок. Такого стерпіти неможна. Не можна допустити, аби валюта сусіда була вища за твою, інакше ти втратиш над ним домінування. Всякі байки про підкріплення своєї валюти злотими запасами, надрами, землями, економікою – чиста фігня, яка придумана тими, хто прагне влади у чужій державі. 30-ть євро за гривень і Європа буде махати мотиками на наших здичавілих полях, садити за копійки ліс, прокладати й чистити каналізації, працювати на хімічних заводах… Вже на другий рік тут буде 50-ть процентів зростання економіки. Світові злодії забажають у наших банках тримати свою валюту, яка буде працювати на нашу економіку. З їхньої сировини, купленої за копійки, на наших заводах світ буде виготовляти продукцію і отримувати мінімальну зарплату, яка в їхній державі буде вважатися досить пристойною. На наших верстатах ми будемо друкувати для них папіря-валюту й надавати кредити під наші умови. Ми будемо впливати на їхні Конституції та Уряди. Поки французи, німці і маскалі будуть лопатами чистити у Турці сніг, турчани будуть в’ялити під сонцем свої тіла на Гаваях. Щоб так було, просто потрібно перестати торгувати совістю. Хто продав совість, у того в голові, серці та державі хазяйнують сусіди.

0
20 Admin   (14.11.2016 10:31)
Стаття на місці
http://turka-ua.net/news/2016-10-21-3407/

0
13 Оксана   (31.10.2016 22:16)
Стаття про Лопушанського, що голосував за  підвищення собі заплати кудись пропала.

0
12 бойківська правда   (22.10.2016 07:36)
Старші лікарі мають передавати досвід молодим і відходити від справ, залишаючи за собою право консультувати своїх вихованців. В Турківській лікарні свідомо пенсіонери-заввідділи не підготоволи молоді кадри, щоби бути незаміними і допрацювати до 80 років. Трагедія в тому, що лікарня наша рухається до низу, щораз більше випадків смертей пацієнтів, щораз більше випадкіч  нарікань людей про велику винагороду лікуючим лікарям, щораз більше груп інвалідності фальшивих по селах дають, щораз більше сварок всередині колективу. Якщо так буде продовжуватися, майбутнього в лікарні не буде!

0
11 Толік   (20.10.2016 06:10)
Таки так. Тим більше, що це тільки на якийсь період часу. Дайте можливість всім залишитися на робочому місці. Дайте дорогу молодим, але біля них і ви ще попрацюєте.
Окремим питанням є адмін корпус, у них теж є що подивитися, пенсіонерів теж хватає.

0
10 АТО   (19.10.2016 21:08)
Нині мені сказали, що один медик-пенсіонер сказав не піду на півставки я за що гроші ношу кожного місяця з кожної операції. Коли його перепитати кому носить, то він промовчав. Кому він може носити гроші?

0
9 АТО   (19.10.2016 20:36)
Дехто з лікарів відчувається себе богами, вони керують людськими життями. Чому ніхто не говорить, що в нас помирають люди в лікарні? Чому деякі пенсіонери лікарі вже не можуть зробити нормальної безпечно операції, але тримаються посади і не дають дороги молодим спеціалістам, які мають тільки по 0,25 ставки? Чому медсестри і санітарки чесно виконуючи свою роботу мають бути скорочені, а пенсіонери заввідділами не хочуть переходити на 0,5 ставки? Чому деякі лікарі жирують, а бідна людська дитина платила дві тисячі євро за декретну місце Коньові і зараз має лишитися куска хліба?
Люди добрі, та вже просто надоїв той бардак у районній медицині. Якщо так буде продовжуватися, то всі будуть їздити лікуватися в інші райони, до Львова, Ужгорода, Самбора і лікарня пропаде.

0
8 Admin   (19.10.2016 18:15)
п.Віктор , закон тут , на мою думку, не дуже допоможе. Поліція чи прокуратура в цій справі , мабуть, нічого не знайде.
Вимагав гроші ? Але ж ніхто не бачив цього...
Хабаря не взяв... бо йому не дали...
Факт хабаря не задокументовано. Отже немає складу злочину.

На мою думку, проблема  лежить в моральній площині. Тут мали би докласти зусиль громадські організації , які своїми засобами (публікації , клопотання , збори, мітинги, листівки...) могли би якось тримати це питання в полі зору громадськості. Можливо , ці заходи змогли би  "привести до тями" не лише конкретного лікаря , а й тих , хто поділяє його погляди.

Але останнім часом громадські організації Турківщини (особливо постмайданівські) значно знизили свою активність. Може зневірилися в своїх силах , а може з інших причин...

Не можу погодитися з п.Дмитром в тому , що погане керівництво лікувального закладу якимось чином виправдовує скотське ставлення окремо взятого лікаря до воїна ЗСУ (особливо в країні , в якій , фактично , йде війна).

Лікар в першу чергу має бути милосердною , високоморальною людиною. Гадаю , не завадить кожному лікарю час від часу перечитувати клятву Гіпократа , яку він колись урочисто виголошував перед зібранням авторитетних ескулапів. Хоча в наш час ця клятва вже , мабуть, пустий звук.

Шкода... адже ця клятва закінчується правильними словами : "Якщо я непохитно виконуватиму все, що засвідчив під присягою, нехай мені буде дано щастя в житті і в лікарській майстерності і слава у всіх людей на всі часи, але коли я зверну із праведної дороги або оскверню дану клятву, нехай моя доля стане для мене протилежною"

Ніяким чином цим коментарем не звинувачую всіх лікарів. Загалом це професійні , моральні люди. Однак,  знаю плачевний фінансовий стан нашої БЕЗКОШТОВНОЇ медицини.
Навіть дуже хороший лікар , який щиро хоче вилікувати свого пацієнта , вимушений відправляти його в аптеку за якісними дорогими ліками. Для декого високі ціни на ліки виявляються непідйомними. І тоді таке лікування закінчується пшиком.
Недостатньо знати ,як вилікувати людину. Треба ще  мати чим це зробити.

0
7 АТО 2   (19.10.2016 16:30)
Ей та ті лікарі хіба то й вміют шо брати гроші. Нині до йкого лікаря не прийди той вимагає, але якби ше помагав а то й здоров'я тобі відбере за твої ж гроші. В Турківському районі лікарів нема ні одного файного. А то шо вони якісь там страйки проводят то всьо того Нагайка робота. Він ся курва з жиру бісе. Нема кому його на місце поставити. Має зуб на Лабецького та й підбурює медперсонал, хоча адміністрація тут ни до чого бо лікарня то є власність районної ради і ті їм гроші платят. Лабецький певне же не святий, але хоч шось в тому районі робит. А де є решта? Всі тихо сидят по хатах. Най го шляк трафит з тими людьми. Ту мій сусід каже шо міська рада продає землю ту де по суботах базар. Якшо то правда то отут треба піднімати хвилю обурення, бо завтра ся лишемо без землі а ті півні й набокові дітям у Львові чи в Києві хати покупляют і плювати хтіли на народ. А де ми маємо газдувати? Коло чого? Дурні люди - багата влада. Ото й всьо.

0
5 turkadmitrо   (19.10.2016 10:07)
Є заява в поліцію, повинні провести розслідування і т.д. ГО чомусь перестали бути активними, починали добре і .......результату немає. От тут повинна зібратися медична рада і сказати своє слово. А не збирати раду медичну щоб позбутися керівника!!! НЕ ПРО ЦЕ ДУМАЮТЬ ШАНОВНІ НАШІ ЛІКАРІ!
Повинні ВСІ ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ!

0
4 turkadmitrо   (19.10.2016 10:01)
п.Іван, я перепрошую, не про політиканів росказую, а змоделював ситуацію взагалі про медицину в районі. Ніхто нікому не РОСКАЗУЄ! Але на загал ситуація виглядає так:
Керують лікарнею одні - А ВІДПОВІДАТИ ЗА ДІЯННЯ ЛІКАРНІ ПОВИННІ ІНШІ!

0
3 Іван   (19.10.2016 09:00)
Лікар  при  новій чесній  владі   вимагає  хабар, а ви  нам  про  політиканів  розказуєте.

0
2 turkadmitrо   (19.10.2016 08:24)
Дуже давно спостерігаю за діяльністю різного роду лікарів. Направду є БАГАТО відданих своїй справі, які не вникають в різного роду політ діяльність, ТОМУ ЩО МАЮТЬ БАГАТО РОБОТИ, ТОМУ ЩО ДО НИХ ЧЕРГА ВІД РАНКУ НА ПРИЙОМ!!!
Хоча є і багато політиканів, як всюди, які під дією чи під тиском тих чи інших самопроголошених "божків" так званих ЕКС керівників, завжди хочуть зробити "КРАЩЕ"!
І не справа в тому п.Віктор
, що влада не чує громадські організації, справа в іншому, що не чують Ті, до кого ви не зверталися. Тому і виглядають ваші РЕЙВАХИ - трохи дивно, вибачте якщо я чогось не зрозумів.
Знаєте це як в фільмі В БІЙ ІДУТЬ ОДНІ СТАРИКИ - якщо щось дістати так це Перша батарея, а мессер збити - так це друга, зараз попробую пояснити.
ЯК НАРІКАТИ - ТАК ЛАБЕЦЬКИЙ ВИНУВАТИЙ, а як керувати так знаходяться інші, я думаю мене багато Хто РОЗУМІЄ!
Як проюлема із ЗАРПЛАТОЮ, так КІПІШ!! Пенсіонерів перевести на пів ставки - тоді лікарі підбурюють молодший персонал на СТРАЙКИ, а питання просто в тому що повинні перші піти ті - У КОГО ЗАРПЛАТА ВИСОКА, ЩОБ ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ ЗЕКОНОМИТИ!!! І ВСЕ! Тобто ЛІкарі , зав відділами, пенсіонери заступники головного лікаря (всього заступників 3 чи 5???), а профспілки повинні звернутися в ОБЛРАДУ, до депутатів (Дзюдзь, Ільницький, Комарницький) щоб допомогли медикам району втриматись - ВСІМ!! на робочих місцях, адже медицини так потрібна в районі.

0
6 Хомин_В_М   (19.10.2016 15:50)
п. Дмитро, Ви навіть не уявляєте наскільки Ви праві.

0
1 Victor   (19.10.2016 05:32)
«…громадські організації Турківщини не залишать цю ситуацію поза своєю увагою».

Якщо закон мовчить в цій ситуації, а він мовчить, бо його богиня Феміда має зав’язані очі і визначає порушення закону лишень за шальками терез, на які зуміють щось покласти, то увага громадських організацій так і залишиться поза увагою влади, як це вже неодноразово було нею продемонстровано. Рейвахи довкола лісоповалів, нелегальних пилорам, шустрих докторів і т.д., залишилися рейвахами маленької купки людей, котрих обізвали дурнями, а світ як жив за своїми правилами, так і живе далі. Дехто з вчених висуває гіпотезу, що в основі людських правил та законів, лежить код самознищення. Як тільки цивілізація досягає якогось умовно високого технологічного рівня при моральній деградації, так відразу включається цей код. Закони природи ще не обдурив жоден владний Зевс зі своєю жоною Фемідою, вкупі зі своїми жрецями та рабами.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.