Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Жовтень » 19 » Турківський район втрачає іще одну адміністративну одиницю
19.10.2016 (00:38)

   Турківський район втрачає іще одну адміністративну одиницю

Після рішення Ластівківської сільської ради про приєднання до Дрогобицького району таке ж рішення прийняла й Головська сільська рада. Таким чином майбутня Турківська ОТГ втрачає ще одну адміністративну одиницю на межі з Дрогобицьким районом, повідомив власкор Гал-інфо в Турківському районі.

На місцевих зборах громадян мешканці сіл Кринтята – 95%, Зубриця-100% та Головське -75 % Головської сільської ради проголосували за приєднання до Дрогобицького району.

Жителі сільської ради зобов’язали сільського голову Михайла Тупичака подати в Офіс реформ Львівської ОДА пропозицію громади про приєднання їх до Дрогобицького району.

Люди наголошують, що уже 25 років, як вони фактично лікуються, працюють, навчаються, подорожують у населених пунктах Дрогобицького району, а юридично проживають у Турківському районі.

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 736 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Вуйко   (21.10.2016 09:30)
Песиміст молодець, розуміє проблему!

Вікторе, якщо вони приєднаються до Дрогобицького району, то їм буде дешевше і легше жити. А тепер скажіть: нащо держава, чи область, чи громада має йти проти природніх сил, будувати складні обїздні дороги, пускати транспорт, який ніколи не буде вигідним (спитайте, чи багато перевізників хочуть їздити на той напрям), бо якийсь дурний комуніст в Москві свого часу вирішив ділити райони по карті циркульом, а не зважаючи на природны умови. Наша мудрість має бути в тому, щоб це розуміти. 

При двох Центрах з Розлуча все одно буде ближче до Турки, так що ваш аргумент не приймається. Нічо не будемо робити. Може ще й Ясениця захоче приєднатися, бо їм теж ближче. 

Більше ніякі села не треба роздавати, більше ніде така проблема не стоїть. Може тільки з Мохнатим, але і тут їх треба розуміти. Не робіть з мухи слона. Чому ви маєте вказувати, як жити іншим людям, замість того, щоб підтримати їх і облегшити життя. Це ж не якісь сепаратюги зі сходу, це наші сусіди, які через неефективний адміністративний поділ страждають.

А Турківським чиновникам як: чим більше довідок вони будуть видавати, тим більш важними вони будуть здаватися, і тим менша імовірність, що їх всіх нафіг поскорочують. От і кіпіш, от кому вигідно. Але ніякої доданої вартості ці чиновники не створюють - що вони є, що їх немає - для економіки байдуже. тому я завжди пітримаю просту бабу з Ластівки чи Головського в її, як ви кажете, "сепаратизмі". 

Це схоже, Вікторе, до речі на вашу бульбу. От ви не хочете садити, бо вам далеко і не зручно. А тепер уявіть, що вас би заставили садити. А бабу з Головського саме заставили. Чи не бунтувала би в такому разі ваша волелюбна натура, чи не стали би ви "сепаратистом"?

0
4 Victor   (21.10.2016 03:44)
От і я до цього самого веду: входити в становище людей, покращувати послуги, життя і т.д., а не голосувати про від’єднання. Ну і що з того, що вони приєднаються до Дрогобицького району? Вони будуть на периферії цього району, так само як були і тут. Політика центрів відносно периферії не змінюється. А тепер ми з такою філософією впираємося в процес ділення району на громади з міні адміністративними центрами. Як охопити послуги та входити в становище людей при двох центрах? Звісно, що при діленні району мінімум як на 6-8 громад, це було б найефективніше. При двох центрах, – Турка й Бориня, – люди з периферії поставлять питання, що їм до Старого Самбора чи Дрогобича ближче і як тоді будете діяти? Залишите кілька сіл довкола цих двох центрів, а далі все роздасте? А як тоді повіт з його стратегією розвитку громад, – чи це вже не актуально? Давайте мислити трохи глобальніше, бо тупцювання довкола кількох папірців-довідок завело народ в глухий кут і загальмувало ділення району на громади із збереженням району. А щодо того, кому тут краще, а кому гірше, то скажу відверто, хто зумів в цьому бардаку звити собі тепле кубло, йому байбардзу до того, хто і в центрі живе мов на периферії.

0
3 песиміст   (20.10.2016 22:27)
повторю свій попередній допис: Одного разу стараючись в черговий раз потрапити на прийом до державного нотаріуса, бо питання в той час вирішував тільки державний нотаріус, я зустрівся з старшою - близько 65 років - жінкою з Ластівки, яка сиділа й плакала. Розговорившись, жінка розказала, що в неї дома лежить хорий чоловік, який не встає і ,мабудь ,йому світить в найближчому часі дорога в кращий світ і він хоче переписати на неї майно. В хаті ще є корова і кілька поросят - то все треба доїти й годувати. Щоби приїхати до Турки до нотаріуса, вона виїхала з дому дідня і мусить ще сьогодні вернутися до хати, а нотаріус сказала, що сьогодні її не прийме, хай прийде завтра. Жінка їхала до Турки через Дрогобич, Самбір. Поки приїхала,був вже пообідній час. В нотаріуса вже закінчився робочий час і вона спішилася на автобус - приїжджала із Ст.Самбора. Жінка швидше приїхати не зможе. Заночувати в Турці не може ,бо треба їхати до худоби й чоловіка. І не факт,що до дому доїде - прийдеся з Кропивника йти пішки. І що тут робити? І подібне запитання виникає в багатьох мешканців Ластівки,Свидника,Коритища. Людей треба розуміти. До дрогобича рукою подати, до Турки треба їхати цілий день і не факт ,що все вирішиться зараз,як з цією жінкою. Перш ніж звинувачувати людей цих сіл, треба ввійти в їх становище, вирішити питання покращення елементарних послуг, а вже тоді вішати ярлики.

0
2 Вуйко   (20.10.2016 21:36)
Вікторе, то зовсім інше, не порівнюйте з державним рівнем, бо це абсолютно недоцільною Людям з того села так буде набагато зручніше, то чому б не приєднати їх до іншого району? Кому від цього стане гірше? А кому краше? Подумайте самі. Не розумію, що тут поганого.

0
1 Victor   (20.10.2016 06:57)
Міжрайонний сепаратизм. На тих самих зачалах вибудований міжобласний та міждержавний сепаратизм. Народ периферії району, області, держави, «фактично лікується, працює, навчається, подорожує у населених пунктах» іншого району, області, країни, а юридично проживає в своєму районі, області, державі. Якщо мислити такими категоріями, то можна позбутися не тільки району та області, а й самої держави. Сьогоднішня політика центру недолуга про відношенню до периферії і це стратегічна помилка. У всі часи периферію зміцнювали, якщо прагнули зберегти цілісність. Шановні, читайте трохи книжки і якось розумно керуйте, бо залишитеся з голою сракою. «Громадяни проголосували»! Ну і що, що громадяни проголосували. А завтра громадяни проголосують ще за якусь фігню. Повинні бути якісь розумні рамки забаганкам громадян, бо інакше ці голосування нічим не будуть відрізнятися від звичайної анархії, яку потім ніяка довбня не вгамує. Центр, в якому правлять невігласи, вижимає всі соки з периферії і влаштовує собі за її рахунок комфортне життя. Існуючи за таким принципом, він сіє злидні, невдоволення, чим відкриває ворота ворогу в свою хату. Згадаймо слова ап. Павла: «Бо тіло не є один член, а багато. Коли скаже нога, що я не від тіла, бо я не рука, то хіба через це не від тіла вона? І коли скаже вухо, що я не від тіла, бо я не око, то хіба через це не від тіла воно? Коли б оком було ціле тіло, то де був би слух? А коли б усе слух, то де був би нюх? Та нині Бог розклав члени в тілі, кожного з них, як хотів. Якби всі одним членом були, то де тіло було б? Отож, тепер членів багато, та тіло одне. Бо око не може сказати руці: Ти мені непотрібна; або голова знов ногам: Ви мені непотрібні. Але члени тіла, що здаються слабіші, значно більше потрібні. А тим, що вважаємо їх за зовсім нешановані в тілі, таким честь найбільшу приносимо, і бридкі наші члени отримують пристойність найбільшу, а нашим пристойним того не потрібно. Та Бог змішав тіло, і честь більшу дав нижчому членові, щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного. І коли терпить один член, то всі члени з ним терплять; і коли один член пошанований, то всі члени з ним тішаться» (1Кор.12.14-26). Молоти з трибун та амвонів про соборність та церковність – одне, а жити – інше.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.