Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Жовтень » 19 » Депутати Турківської райради просять створити три, а не дві територіальних громади
19.10.2016 (01:09)

   Депутати Турківської райради просять створити три, а не дві територіальних громади

Депутати Турківської районної ради рекомендували Турківській райдержадміністрації подати у Львівську обласну раду та обласну державну адміністрацію пропозицію про утворення на території району трьох територіальних громад.

Відповідне рішення було прийнято після заслуховування інформації голови Турківської РДА щодо перспективного плану спроможних громад Львівщини в частині Турківського району.

Зокрема, пропонується створити територіальні громади з центрами в місті Турка, селищі міського типу Бориня та селі Верхнє Висоцьке.

Окрім того, рекомендовано Турківській міській, Боринській селищній та Верхньовисоцькій сільській радам провести збори громадян з питання утворення спроможних громад. А депутати районної ради мають взяти активну участь у проведенні роз’яснювальної роботи в громадах та зборах громадян.

Нагадаємо, згідно перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини у частині Турківського району – передбачається створення двох територіальних громад: Турківської міської та Боринської селищної громад.

Внаслідок змін у проекті перспективного плану Турківського району, зменшиться кількість територіальних громад з 12 до 2.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 639 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 батько Махно   (20.10.2016 21:34)
І шо це за куйня малята? Ми цих придурків дупитатів вибирали аби вони про щось просили чи вони повинні відстоювати наші інтереси?? На район тільки три громади і ще когось треба про це просити? Це повний піпець! Треба мабуть терміново повертатись додому, щось там не все гаразд в злодійському Турківському князівстві....

0
1 Victor   (20.10.2016 07:09)
І хто ті три богатирі, котрі очолять ці три громади?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.