Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Жовтень » 20 » Робоча зустріч з питань реалізації проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020
20.10.2016 (17:25)

   Робоча зустріч з питань реалізації проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

19 жовтня, з ініціативи голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького з робочим візитом з питань реалізації проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, в райдержадміністрації перебувала делегація із гміни Соліна (Республіка Польща), очолювана Адамом Піатковським. Українську сторону представляли голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова міської ради Геннадій Когут, заступник голови міської ради Ростислав Набоков, голови сільських рад с.Боберки, с.Лімна, с.Хащів, начальник відділу освіти Наталія Гошівська.

Представниками обидвох сторін обговорено терміни подачі проектних заявок, зокрема щодо ремонту дороги Боберка – Дубовий та Лімна – Дністрик. Для цього необхідно рішенням сесії районної ради затвердити партнерські угоди.

Зустріч спрямовувалася на відновлення добросусідських відносин між Турківським районом та гміною Соліна Ліського повіту Підкарпатського Воєводства.

Обидві сторони переконані в тому, що транскордонна співпраця зміцнить зв’язки між спільнотами, інституціями, громадськими організаціями, сприятиме суспільному та господарському розвитку прикордонних територій обох країн.

Голова гміни Адам Піатковський підтримав ініціативи української сторони, що стосуються необхідності спільної участі у Програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» та залучити інвестиції до Турківського району з метою покращення інфраструктури комунальних доріг, закупівлі сучасних пожежних автомобілів для розвитку туристичної привабливості регіону.

.

Під час зустрічі делегації окреслили напрямки співпраці на найближчу перспективу, а також обмінялися досвідом щодо вирішення проблемних питань в проектний спосіб. Голови райдержадміністрації Олександр Лабецький та міської ради Геннадій Когут пропонували ідеї спільних проектів в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що можуть реалізовуватись в партнерстві із гміною Соліна.

Приємно зазначити, що польська сторона відзначила актуальність пропозицій та висловила готовність працювати над проектними заявками для вирішення спільних проблемних питань з ремонту доріг. «Приємно здивований і вражений, що інтерес до Турківського району зростає. З нашої сторони підтримка буде. Два тижні назад проговорено механізм роботи з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, який й надалі буде сприяти та допомагати реалізувати це все. – наголосив під час зустрічі очільник району Олександр Лабецький.

Загальний бюджет програми становить 2.5 млн Євро.

Робоча зустріч завершилася оглядом стану доріг Турківщини.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 557 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
0
5 АТО   (24.10.2016 16:05)
Досить уже себе хвалити, бридко робиться. Фу, противно!!! angry

0
4 бойківська правда   (22.10.2016 07:44)
Добре що роблять, гірше якби не робили нічого. Співпраця з поляками нам дуже необхідна. Неважливо хто ініціатор, важливо факт такої співпраці.
Щодо піару, то у нас останні два роки всі піаряться і приписують всі заслуги собі. Але кожен з нас має дати собі відповідь на запитання: Хіба Дзюдзь і Комарницький з Борині в нас не є вже 20 років депутатами? чому 5 років назад було глухо,  а зараз вони реформаторами стали. протягом останніх двох років у Турці йдуть позитивні зміни. За депутатства тих панів був застій.

0
3 АТО 2   (21.10.2016 16:03)
А хто крім Лабецького тут щось хоче робити. Якраз попри нього всі й піаряться. Якщо це не його ініціатива, то напишіть хоч чия? І тоді скажу так - піаритися теж треба вміти.

0
2 АТО   (21.10.2016 13:16)
З ініціативи Лабецького!?!? ахах... У Нас усе робиться з його ініціативи, тільки Він про це узнає коли уже зроблено і піариться на цьому=)

0
1 Victor   (21.10.2016 03:57)
Молодці!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.