Понеділок, 20.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 21 » Андрій Лопушанський проголосував за підняття собі зарплати до 40 тисяч гривень
21.10.2016 (19:11)  

   Андрій Лопушанський проголосував за підняття собі зарплати до 40 тисяч гривень
У четвер, 20 жовтня, Верховна Рада в першому читанні проголосувала за проект закону про державний бюджет на 2017 рік.

За ухвалення законопроекту №5000 проголосували 245 депутатів при мінімально необхідних 226.

Як стало відомо, народний депутат від Турківщини Андрій Ярославович Лопушанський (Блок Петра Порошенка) - серед депутатів, котрі проголосували за підняття собі заробітньої плати до 40 тисяч гривень.

Згідно з цим документом депутати пропонують уряду в рамках бюджетного процесу переглянути рівень свого фінансового забезпечення. У проекті бюджету народні обранці пропонують підняти собі зарплати до 40 тисяч гривень на місяць.

ZIK

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 762 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
0
8 Іван   (25.10.2016 17:06)
Не  хотіли Рибчича  та  Пукшина та маєте Лопушанського.Це його перший та останній  термін.

0
7 Victor   (25.10.2016 08:24)
Ну і я підкину кілька полін до цього ж багаття з позиції релігійного законодавства, яке має неабиякий вплив на законодавство світське, аби визначити «градус, ціну» інтелектуальності там і тут. Божий Закон простий і вкладається в дві заповіді: Люби Бога і люби ближнього. Господь наповнив цей закон духом жертовності: люби жертовно. Це законодавча база. Від неї відштовхуються всі інші міні-закони. Праця інтелекту в цьому плані максимальна, адже тут в основі лежить мораль, яка впирається в найвищі цінності і все це охоплює інтелект. Натомість, люди відклали набік ці заповіді й створили свій закон: «око за око», який не вимагає напруження інтелекту, а навпаки, гальмує його. Людський закон в релігії відклав високі цінності та мораль набік і його інтелект настільки впав, що навіть не розпізнав у Христі Бога з Його Законом.

Тепер світський закон. Якщо в основі світського закону не лежать високі цінності та мораль – цей закон не вартий ламаної копійки, а його творці – звичайні злочинці. Потуги над родами такого закону не задіюють інтелект і навіть не розум – це робота розсудку, котрий залишений моральної орієнтації. Діючи в цьому просторі, він громадить масу законів, приписів, тлумачень і т.д., які заперечують одне-одне, або вправно обходять, коли це потрібно.

А тепер погляньмо на стан суспільства: церкви й держави, аби пересвідчитися в тому, що тут відсутній інтелект, котрий сприяє духовній та матеріальній еволюції – це повний застій на рівні печерного періоду. Ба, тут навіть ніхто й не намагається глибоко вникнути в причини такої ситуації. Ну і, на кінець, вартість дії кожного члена суспільства. Депутат плодить законодавчу дурню і отримує 40-к тисяч. Воїн, ризикуючи життям на передовій, захищаючи сраку законодавчого клоуна – отримує 7-м тисяч. Є купа професій, де люди ризикують своїм і чужим життям, знаходяться на найвищій грані відповідальності і отримують за це копійки, за які не можуть ні достойно харчуватися, ні лікуватися, ні навчати дітей. Сам закон про цінність праці кожного члена суспільства настільки морально деградований, що про нього навіть гидко чути, не те що по ньому жити. Звідси й маємо поділ суспільства на безсмертних богів та смертних людей; на два паралельні світи; на дві реальності, в яких одні відірвані від інших настільки, що навіть не можуть цього осягнути своїм недорозвиненим інтелектом. Якби тут комусь вдалося кілька днів пожити по Божій благодаті, а не по людському закону, його б відразу розп’яли. Це і складає вартість нашого інтелекту. Сьогоднішня Верховна Рада –це звичайний жидівський Синедріон, в якому щоденно продають і розпинають Христа в кожній людині, заставляючи її жити за аморальним правом, народженим деградованим розсудком.

0
6 Вуйко   (24.10.2016 18:02)
Цікава дискусія. Підкину кілька полін до багаття:
  • до 15 квітня 2016 року з/п нардепів була 6400 грн (260 доларів). За такі гроші ніхто в турці навіть в Польшу не поїде на ягоди чи на яблука. І десь такі гроші заробляє порядний шофер маршрутки. Увага, питання: чи має компенсуватися праця нардепа як праця шофера маршрутки або праця збирача ягід? Чи не набагато складніші інтелектуально питання вирішує нардеп (давайте поки абстрагуємось від того, чи можуть вони ті питання вирішувати, а будемо думати в принципі). Така зрівняловка в принципі неправильна і веде тільки до одного - корупції. А якщо корупція починається в Верховній Раді, то вона далі розповзається і по всьому суспільству.
  • Нардепу з зарплатою 6400 грн пропонують проголосувати за законопроект, який скасує заборону на експорт лісу-кругляку. При цьому лобістам цього питання виділити 2-3 млн грн на всіх 450 депутатів - раз плюнути. Чи втрималось би всечеснійше бойківське товариство від такої спокуси. Хєр там. Ні Батько Махно, ні АТО, ні Песиміст... Ну може хіба Віктор би втримався. Всі інші би взяли 2 млн грн і проголосували. І шкода від цього суспільству була б набагто більша, ніж 40 тис грн зарплати, яку хочуть встановити депутатам. І це тільки один закон, а скільки їх ще там є? А 40 тис грн*450 депутатів*12 місяці=це всього навсього 216 млн грн в рік. А оперують ці депутати сумами набагато більшими. Видатки бюджету на 2017 рік плануються в розмірі 775 млрд грн. Тобто сума з/п нардепів - це лише 0.03% від загальних видатків бюджету. А от корупційна шкода може бути набагато більша, подумайте про це.

Ще раз прошу, перестаньте мислити популістськими категоріями. Праця нардепа в принципі дуже інтелектуально складна. Чи кожен з вас може розбиратися в усіх тих питаннях, по яких кожного засідання голосують нардепи. Чи хоча б дочитати якийс законопроект і не заснути по дорозі. Нардеп повинен бути всебічно розвинутою людиною, і його праця апріорі не може оцінюватись як праця санітарки чи продавщиці. 

Так, я розумію, що зараз почнуться закиди а-ля "депутати неграмотні", "я сто раз мудріший за козака-гаврилюка", і "вони суки і так гроші мають" та "там і так суцільні бізнесмени сидять". Але якщо не змінити підхід і не почати платити РИНКОВУ ЦІНУ за працю депутата, то в наш парламент ніколи не попадуть нормальні незаангажовані депутати. І будемо жити в нашому Сомалі ще багато років.

0
5 ОКС   (22.10.2016 11:30)
Богач   бідного не розуміє.

0
4 песиміст   (22.10.2016 11:17)
просто в нас існують два паралельні світи - в одному живуть керівники, народні обранці, які втратили сон ,думаючи ,як покращити життя (собі, а не дорогим виборцям), урядовці, а в другому світі живуть власне виборці, які думають як дожити до наступної виплати (чи подачки, як поганому псу, аби лишень не здох з голоду)  і ці два світи іноді пересікаються для проведення чергових виборів. Після виборів світи розходяться і кожен живе своїм життям. Народні обранці виконують свої обіцянки про покращення життя (собі, бо вони залишилися в своєму світі), а як мається той інший світ, де залишилися жити виборці вони не знають аж до наступних виборів.

0
3 бойківська правда   (22.10.2016 08:21)
баба Юля тоже проголосувала...

0
2 батько Махно   (21.10.2016 21:47)
Сука...

0
1 Victor   (21.10.2016 20:17)
Нажаль законодавці поки що не можуть пояснити природу цього загадкового феномену. А взагалі-то «достойна зарплата – це коли вже потрібно діставати наступну, а ти ще попередню не витратив. До речі, а як проголосували за це своє «пакращення» п.Парасюк і іже з ним патріоти, слуги народу?

«Чудесный сон приснился мне когда-то...
Четыре грузчика несли мою зарплату».