Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 21 » Карусель псевдоконкурсів: гра в імітацію триває
21.10.2016 (19:46)  

   Карусель псевдоконкурсів: гра в імітацію триває
Одна з постмайданних реформ у дії – це реформа державної служби. Відтепер чиновників категорії «А» на посаду відбирає спеціальна комісія, а не призначає одноосібно президент чи уряд.

Основна ціль нововведення – унеможливити корупційні призначення, коли на посаду призначають близьку людину або просто претендент платить хабар за портфель. Чи спрацювала ця реформа?

Як проходять конкурси? Чи це раптом не нова фікція?.

Так, переможець конкурсу на посаду голови Миколаївської обладміністрації, народний депутат від БПП Олексій Савченко у своїй письмовій презентації на конкурсі припустився численних помилок. Водночас він склав тест із 40 запитань за дуже короткий час - шість хвилин. Це щонайменше у п'ять разів швидше від найближчого конкурента.

Отримавши доступ до документів презентації і результатів тестової роботи Савченка, журналісти виявили, що на кожній сторінці його презентації, підготованій під час роботи над ситуативним завданням, можна помітити десятки помилок у словах. Зокрема, у роботі Савченка численні одруківки, невідповідність у відмінках, а інколи і незрозумілі мовні звороти.

Є навіть вислови кандидата, який переміг у конкурсі на посаду голови ОДА, зрозуміти взагалі складно. Наприклад, «підрамка селу», «пітоні води», «дующего институту праці».

За словами експерта платформи Реанімаційний пакет реформ Миколи Виговського, вільне володіння українською мовою – це необхідна вимога для очільника обласної державної адміністрації, посада якого належить до державної служби категорії А.

Хоча цю презентацію демонстрували на екрані перед Комісією з питань вищого корпусу державної служби, яка мала оцінювати роботу, жоден із членів комісії не звернув уваги на численні граматичні помилки у презентації кандидата і не поставив жодного запитання щодо якості написання роботи, - дізналися журналісти телепрограми СХЕМИ.

З відповідним запитанням журналісти звернулися до самого Савченка.

«Спочатку я почав писати ручкою, так. А потім мені сказали, що ручкою не приймуть. І мені треба було швидко це надрукувати. І я вже не, ну розуміючи, те, що треба щось здавати, да, а те, що я написав не приймуть, то я вже, як воно там було, не дивився», — пояснив він якість своєї презентації на конкурсі на посаду голови ОДА.

$IMAGE2.$
Водночас під час письмового тестування на 34 із 40 питань Савченко дав правильну відповідь лише за 6 хвилин і 4 секунди, у середньому прочитуючи тестове завдання, чотири варіанти відповідей на нього та обираючи вірний варіант за 9 секунд.

Його найближчому конкуренту Артему Ващиленку для виконання цього завдання знадобилося 32 хвилини, зазначають журналісти.

Як ми вже повідомляли, подібні псевдоконкурси - не рідкість і в наших краях.

Так, на Турківщині до конкурсу на посаду першого заступника голови РДА не допустили кандидата через те, що в нього ...юридична освіта.

Очевидно, що організатори навмисне так прописали спеціальні вимоги щодо освіти кандидата на цю посаду під конкретну людину, аби не допустити неугодних кандидатів.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 781 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Іван   (31.10.2016 15:07)
Там  вже  все вирішено.Конкурс просто  потрібен  для  імітації прозорого  відбору

0
4 Оксана   (25.10.2016 20:32)
Конкурс серед чиновників  проходять  тільки члени  БПП. Володька напевно   не  з тої партії

0
3 TYR   (25.10.2016 13:57)
може немає взагалі нікого? Є хоча б яка небудь інформація. ХТО ПРОЙШОВ, ЯК ПРОЙШОВ? КОли прийде?

0
2 TYR   (25.10.2016 13:55)
Так дайте прізвище і ім'я цього "наглого'корупціонера! Що так образив Володьку!

0
1 Конкурс   (24.10.2016 06:29)
І де ж результати цього Конкурсу у нас? Що ж це за " корупціонер" чи не грамотний виграв цей конкурс

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.