Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Жовтень » 22 » В с.Нижнє Гусне відкрили сучасний цех із виготовлення сирів
22.10.2016 (20:40)

   В с.Нижнє Гусне відкрили сучасний цех із виготовлення сирів

У суботу, 22 жовтня, у с. Нижнє Гусне Турківського району на базі підприємства "Еко-Газда" відкрили новий молокопереробний цех площею 700 м кв із виготовлення сирів. За одну зміну тут перероблятимуть 5 тонн молока.

Участь в урочистостях з нагоди відкриття взяли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, керівники та працівники підприємства, громадськість.

Олег Синютка оглянув виробничі потужності цеху, а також поспілкувався з його працівниками. Окрім того, голова ОДА ознайомився із процесом переробки молока та виготовленням різних видів сирів у новому цеху.

"Це перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині. Це є дуже важливим не лише з огляду на виробництво якісного натурального сиру, це чудова можливість для людей, які недалеко від власних осель, здаватимуть молоко і матимуть щодня непоганих додатковий дохід, – заначив Олег Синютка. - Тішить, що такими невеликими кроками ми розбудовуємо агропромисловий комплекс, створюємо нові робочі місця для людей і підвищуємо доходи підприємств.Такі господарства, які чи не щотижня відкривають на Львівщині, дають змогу працевлаштуватись місцевим мешканцям та поповнюють податками місцевий бюджет".

.
.

Наталія Хмиз наголосила на важливості відроджернні традиції сироваріння на Турківщині. "На початку 20-го століття сири, виготовлені на території теперішнього Турківського району експортували по усій Європі. Відродження цієї памяті, яка ще напевно залишилась у підсвідомості, відновлення традицій, нове життя для сільських територій, додатковий заробіток для населення – всі ці чинники впливатимуть позитивно на розвиток і даного підприємства, і регіону вцілому", - зазначила Натілія Хмиз.

За словами керівництва цеху, тут вироблятимуть висококалорійні сири, із великою поживною цінністю.

"Сир вироблятимуть з високоякісного молока, яке отримується від корів, випас яких проводиться на гірських та пригірських пасовищах Карпат", - зазначив керівник молокообробного цеху Руслан Кравчик.

Так, купуватимуть молоко у особистих селянських господарствах Турківського району. Реалізовуватимуть сирну продукцію, виготовлену у цеху, на ринках та торгових мережах області.

Варто зазначити, що будівництво цеху, розпочали у 2015 році.

loda.gov.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1890 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
0
2 АТО   (23.10.2016 16:26)
Молодці!

0
1 Victor   (23.10.2016 05:44)
Приємна новина. Молодці. Якби колишня турківська влада мала в голові клепку, то в місті такий цех працював би вже купу років. Не говорю вже про м’ясокомбінат, водопостачання, каналізація, готельний бізнес, мебельний комбінат, аграрний сектор і т.д. Все це вже давно б працювало і давало роботу та прибутки. Але колись мислили по іншому: все продати, скласти руки й чекати манни небесної. Як колись жиди вийшли з Єгипту і блукаючи пустелею 40- років, ні хрена не робили, тільки їли манну небесну і срали, так і місцеві жидки прикинули, що все можна продати-вкрасти і 40-к років харчуватися бізнес-манною, перекладаючи пряники з місця на місце і маючи на цьому неабиякі статки. Звісно, що це також праця, але праця в нікуди. Тому й не видно було всі роки блукання пустелею незалежності, якогось просвіту. Відкриття сучасного цеху з вироблення сирів – сигнал, що вже недалеко земля обіцяна. Тільки б і тут місцеві жидовіни не наробили бардаку, перегризаючи один одному горло за одну копійку, намагаючись один наперед одного продати совість за 30-ть сребреників.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.