Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2016 » Жовтень » 28 » Однією рукою влада дає - іншою забирає, - Михайло Цимбалюк
28.10.2016 (16:38)

PR   Однією рукою влада дає - іншою забирає, - Михайло Цимбалюк
Уряд під тиском суспільства та профспілок пообіцяв українцям з 2017 року мінімальну зарплату вдвічі більшу, аніж вона є зараз – 3200 гривень. Цей крок можна вважати похвальним, але те, як нинішня влада реалізовуватиме його оптимізму не додає, адже збільшуючи цифри чиновники ніяк не примножують добробут.

Таку думку висловив керівник Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

"Тут неможливо не згадати хоча б про те, як депутати вирішили собі підняти зарплати аж до 40 тисяч гривень. Така кількість валюти на руках може стати серйозним випробовуванням для бюджету наступного року, який, до речі, є недосконалим, а також вплинути на інфляційні процеси в країні. Як результат ми знову матимемо стрибок цін й обіцяне підняття заробітної плати фактично не матиме жодного значення".

Очільник «Батьківщини» Львівщини зазначив, що рішення підняти мінімальну зарплату може стати серйозним випробовуванням для бюджету наступного року, а також вплинути на інфляційні процеси в країні.

На думку Михайла Цимбалюка, щоб отримати ці гроші їх потрібно в когось забрати. "Так, український Уряд вже повідомив, що 9 мільйонів родин будуть отримувати субсидії цього року, а відтак зі збільшенням зарплат – зменшиться кількість родин, які отримують субсидії. Тягар впаде і на малий та середній бізнес – їм доведеться ще більше платити податків…"

«Згадаймо також необґрунтовані та непідйомні тарифи на компослуги, які нав’язала влада українцям і які не відповідають нинішнім прибуткам пересічних людей, і навіть якщо зарплату піднімуть, не відповідатимуть їм і надалі», – наголосив Михайло Цимбалюк, передає прес-служба партосередку.

За словами керівника львівських обласних «батьківщинівців», підняття заробітної плати – правильна ініціатива і воно необхідне зараз, але це рішення повинно бути реальним і відповідальним.

«Підняття зарплати не може шкодити економіці, а навпаки повинно, бути наслідком успішності економіки. Як будується успішна економіка? Зменшенням податкових навантажень, виведенням грошей з тіні, створенням умов для інвестиційної привабливості, стабілізацією курсу та іншими давно відомими методами. По-іншому, усі ініціативи спрямовані на підвищення доходів людей просто перетворюються у фікцію», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 459 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.