Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Жовтень » 31 » Представники Турківщини взяли участь у Всеукраїнському віче в Києві
31.10.2016 (20:02)

   Представники Турківщини взяли участь у Всеукраїнському віче в Києві
29 жовтня в Києві відбулося Всеукраїнське селянське віче, в якому взяли участь близько 10 тисяч представників з усіх регіонів України.

Це лідери громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

На віче були присутні також представники із Турківщини разом із лідером місцевої організації "Батьківщини" Мирославою Павлик.

Як заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час презентації програми розвитку села, сьогодні врятувати українське село можна шляхом надання фермерам доступу до дешевих кредитів, введенням єдиного податку з одного га та ухваленням закону про сімейні ферми. Ці кроки дадуть поштовх для відродження аграрного сектору і життя сільських громад.

«Нам потрібно прийняти закон про стратегію розвитку села, де буде сформульовано новий устрій аграрного сектору, планомірний розвиток фермерства. Такий закон ми зобов’язані напрацювати, щоб вирвати село з рук тих, хто хоче розвивати лише аграрну мафію, аграрні холдинги, аграрні монополії», – наголосила вона.

При цьому політик вкотре звернула увагу на те, що продаж сільськогосподарської землі є неможливим до того часу, поки в Україні не будуть створені цивілізовані правила для аграрного ринку. Вона звернула увагу, що в Україні 42 мільйони гектарів, тобто 72 % території країни – це родюча господарська земля.

«Земля не може бути товаром до того часу, поки наші фермери не будуть мати можливості та гарантії, як зберегти цю землю в своїх руках, передати в спадщину своїм дітям, обробити її і дати країні найвищий рівень заможності», – пояснила Тимошенко.

"В Україні натомість різко знижуються показники розвитку сімейних ферм. Це робить країну неконкурентною, особливо у порівнянні з європейськими країнами. Наприклад, показник кількості ферм на 1 тис. населення в Україні та ЄС відрізняється в десятки разів. У Греції, наприклад, це 65,29, в Україні – лише 1,3 господарств. Неможливо порівнювати Україну навіть із сусідньою Польщею: у нас 43 тисяч ферм, в той час як у Польщі – 2,5 мільйони!" – акцентувала вона.

"Після реалізації цього плану дій Україна зможе прогодувати 320 мільйонів людей та увійти до кола великих аграрних країн. Ось наша мета і це наш шлях. Ми це зробимо!» – підкреслила Юлія Тимошенко.

На її переконання, українці можуть бути такими ж заможними, як американці, канадці чи данці, адже «Господь дав Україні унікальних людей, працьовитий і сильний народ та родючу землю». Але через непрофесіоналізм влади українці за останні два роки доведені до зубожіння.

«Країна, яка має безпрецедентно сильних людей та безпрецедентно родючу землю, останній рік скотилася до того, що відносно світових стандартів харчування людей українці споживають лише частину того, що потрібно для збереження життя. Недоїдають 36% м’яса, 43% плодів та ягід, не доїдають маже 45% молочних продуктів. А 57% українців не доїдають риби. Ви розумієте, що це таке? В аграрній країні люди голодують!» – оголосила сумну статистику Юлія Тимошенко.

"Нині держава повинна запроваджувати спеціальні програми спрямовані на те, щоб сільськогосподарська продукція, яку вирощують фермери, була для них прибутковою. Селянин не повинен виготовляти продукти тільки власного вжитку, він має мати змогу вигідно продавати вирощену продукцію і ці кошти вкладати у модернізацію самого принципу праці на фермах та полях. Тобто влада повинна створити необхідні передумови для того, аби надати селянам точки збуту продукції", -вважає очільник Львівської "Батьківщини" Михайло Цимбалюк.

З огляду на це «Батьківщина» вважає підняття платоспроможності людей головним завданням, яке стоїть перед партією, адже без цього не буде шансу підняти село, аграрну промисловість та місцеве виробництво.

Переглянути більше фотографій та вподобати сторінку Турківської "Батьківщини" можна за цим посиланням.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1285 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.