Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Листопад » 9 » "Поки живе мова - житиме народ", - на Турківщині пройшов захід до Дня української писемності та мови
09.11.2016 (19:58)  

   "Поки живе мова - житиме народ", - на Турківщині пройшов захід до Дня української писемності та мови
"Поки живе мова - житиме народ".

Під такою назвою у Завадівському навчально-виховному комплексі Турківського району під керівництвом молодого педагога-організатора Ольги Журавчик пройшло цікаве учнівське свято з нагоди Дня української писемності і мови та 960 річниці з Дня народження Преподобного Нестора літописця, ченця Києво-Печерської лаври.

Розпочалося свято флешмобом під назвою "Я розмовляю українською".

Учні із задоволенням фотографувалися із різними гаслами про українську мову: "Розмовляю українською", "Читаю українською", "Співаю пісні українською", "Вивчаю українську", "Мрію українською".

“Нетлінним скарбом століть є наша українська мова і література - скарбом, що передається від покоління до покоління та об’єднує минуле, теперішнє і майбутнє. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Батьківщина, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас", - звернулася до присутніх організатор свята Ольга Журавчик.

За її словами, мова українського народу віддзеркалює його національні цінності ще з найдавніших часів, створює сучасну картину світу - унікальну для кожного народу.

"Опановуючи рідну мову, діти засвоюють узагальнений культурний досвід попередніх поколінь. Мова формує особистість дитини, її менталітет, відношення до людей", - підкреслила Ольга Журавчик.

Зазначимо, що метою даного заходу було сформувати у молодого покоління розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава та виховати в учнів любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього українського.

Учні також зробили світлини біля національних символів України та стендів, присвячених учасникам АТО і Героям Небесної Сотні.

Прес-служба Турківської районної організації ВО "Батьківщина".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 461 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.