Середа, 17.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Листопад » 14 » Як пізнати щастя?
14.11.2016 (21:12)

   Як пізнати щастя?
Багатство, статус, спортзал, стосунки - для більшості людей все це є шляхом для досягнення кінцевої мети: ЩАСТЯ. Але, насправді, для цього потрібно набагато менше.

І хоч ці здобутки мають сенс, проте значні позитивні зміни в житті не завжди пов'язані з аналогічним ростом добробуту. Якщо покращення способу життя не є секретом до більшого відчуття щастя, тоді що ним є? Чи щастя - це результат генетичної лотереї, як у випадку з багатьма іншими речами?

Соня Любомирські, професор психології в Університеті Каліфорнії в Ріверсайді, присвятила більшу частину своєї кар’єри вивченню щастя. Вона дійшла до висновку, що в більшості випадках людина може контролювати щастя за допомогою своїх дій і того, як вона пояснює і реагує на ситуації в своєму житті.

Найважливіші когнітивні і біхевіоральні способи для відчуття щастя.

1. Пам’ятайте, що життя коротке. Споглядання смерті може здатись зворотнім шляхом до пошуку щастя. Учасникам дослідження сказали, що вони повинні прожити наступний місяць так, ніби він для них останній (в їхньому нинішньому місті). Вони продемонстрували високий рівень добробуту в щотижневих перевірках протягом місячного випробування, і два тижні після того, як воно закінчилось.Коли Твої можливості обмежені, цінність того, що маєш, збільшується.

2. Урізноманітнюйте життя. Людині легко звикнути до позитивних подій в житті, адже навіть найкрасивіші і події чутливі до процесу гедоністичної адаптації, в результаті чого вони втрачають емоційний вплив з плином часу через свою повторюваність.

3. Турбуйтеся про інших. Старання зробити щасливими інших людей є найкращою стратегією для поліпшення власного щастя. Тому, орієнтування на допомогу іншим приносить більше морального задоволення людям, а також відчуття вдячності за те, що вони уже мають.

Strategies for Hacking Happiness

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 351 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Іван   (18.11.2016 14:42)
У  МІСТІ  ПОВНИ СРАЧ. МІСЬКА  ВЛАДА  СИДИТЬ У ТЕПЛИХ  КАБІНЕТАХ. А ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ  ПРОЙТИ  ЧЕРЕЗ РІЧКОВІ  ВУЛИЦІ.ПРЕМІЇ МЕРУ ТА  ЗАСТУПНИКАМ 200%. ПРИБЕРІТЬ  СНІГ АБО  ЛЮДИ ПРИБЕРУТЬ  ВАС.Скільки у  Турці  того  міста?

0
1 Victor   (17.11.2016 08:05)
«Лежить горобець під батоном і очманіло цвірінькає. Підлітає ворона:
- Ти чого кричиш?
- Щастя привалило!»

«- Чи багато потрібно людині для повного щастя?
- Мало! Але тільки щоб у інших було ще менше»

«Будуючи своє щастя «по цеглині», не крадіть цеглу з сусідньої будови».

«В день людині для щастя потрібно 8-м поцілунків, 7-м хвилин любовних обіймів, 2-і шоколадки, 3-и горнятка кави, один «Maydach» та 335-ть тисяч долярів готівкою».

«Щастя – це не коли у тебе щось є: крута машина, хата за кордоном, дохідний бізнес, курва – Міс Світу, а коли в тебе чогось немає: хвороби Альцгеймера, раку нирки, цирозу печінки чи задавненого геморою».

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.