Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2016 » Листопад » 14 » Українці обурені тим, що влада грабує країну, прикриваючись війною, - Юлія Тимошенко
14.11.2016 (22:45)  

PR   Українці обурені тим, що влада грабує країну, прикриваючись війною, - Юлія Тимошенко
Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що тільки об’єднавшись, люди можуть поставити на місце прогнилу владу в Україні.

Про це політик заявила на Погоджувальній раді в парламенті.

«Криза влади в Україні досягла апогею, коли бійки відбуваються вже на Погоджувальній раді. Усі ці вистави і протистояння – це все руйнація державного управління країною», – наголосила Голова фракції.

На переконання Тимошенко, такого низького авторитету органи державної влади не мали за всі часи незалежності країни: 1% довіри у суспільства має парламент, 1% уряд, 3% – довіра у президента.

«Це повна криза влади. Влада розпадається на молекули і атоми. Вона не здатна себе організувати, не те що країну», – зауважила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також звернула увагу, що згідно з соцопитуваннями, 91% українців вважають, що за останні три роки вони стали жити значно гірше.

«Минуло три роки після Революції Гідності, і можна констатувати, що кланова система відродилася. На жаль, у нас знову президент – олігарх найвищого рівня. Організоване злочинне угрупування навколо президента осідлало всі фінансові потоки. Усі дії влади спрямовані на ліквідацію України як держави», – пояснила вона.

На думку Тимошенко, сьогодні лише прості люди зможуть відновити справедливість і поставити цю прогнилу владу на місце.

Вона також нагадала результати успішної боротьби людей за свої права. Зокрема, під впливом громадськості парламент ухвалив відповідний закон щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Так само під тиском громадськості влада встановила мінімальну заробітну плату – 3200 грн, а президент вніс законопроект, який нібито вирішує питання повернення заощаджень, зазначила лідер «Батьківщини».

Зважаючи на це, Юлія Тимошенко висловила переконання, що без тиску людей президент ніколи б не підписав законопроект про повернення втрачених депозитів і майна, а парламент ніколи б його не розглядав як першочерговий.

При цьому політик нагадала, що у вівторок, 15 листопада, українці, які втратили свої заощадження в банках, виходять на безстрокову акцію, протестуючи проти політики Нацбанку. «Люди хочуть повернути свої гроші! Вони хочуть завтра сказати «ні» такій політиці та будуть вимагати відставки голови НБУ», – пояснила вона.

Водночас Юлія Тимошенко обурилась тим, що влада намагається очорнити обдурених вкладників, показати, що ця безстрокова акція є «рукою Кремля».

«Людей вже дістало, що влада прикривається війною, грабуючи країну. Рука Кремля – це не люди, які хочуть захистити свої права. Рука Кремля – це бізнес-імперія лідера держави, яка процвітає в Росії і сплачує податки до бюджету країни-окупанта. І за ці гроші вбивають наших патріотів на Донбасі. Саме тому ця п’ята колонна при владі продовжує називати війну на Донбасі – АТО, дозволяє працювати російському бізнесу на нашій території», – заявила лідер «Батьківщини».

Сьогодні ж лідер фракції Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітеті заявила, що «Батьківщина» вимагає від парламенту першочергово розглянути всі законопроекти щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.

ВІДЕО

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 377 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Євген   (20.11.2016 23:59)
А могло б бути краще...https://postimg.cc/image/hsj5kc8qv/

0
4 михайло   (20.11.2016 23:45)
Якщо будемо і далі терпіти то скоро вимремо, як мамонти

0
3 Victor   (19.11.2016 19:29)
Степінь довіри суспільства до влади найкраще прослідковується на курсі національної валюти. Для цього потрібно валюту називати за іменами президентів країн. У 1996-му році за 1-го Клінтона (1993-2001) давали 1,8 Кучми (1994-2005). Вже в 1998-му 1-н Клінтон вартував 5-ть Кучм. У 2008-му році 1-н Буш (2001-2209) коштував 8-м Ющенків (2005-2010). У 2014-му 1-н Обама (2009-2017) вартував 10-ть Януковичів (2010-2014). Зараз за 1-го Трампа (2017) дають 27-м Порошенків (2014). За гавкотню на владу на мітингах, хрунь отримує 3-и Трампи, або 100-о Порошенків, або 1,5-ра метри ковбаси. Тепер порівнюємо і бачимо рейтинг довіри. Система називається «Падун». Навіть якщо до влади прийде Московська Зозуля чи Лиса Драная, або пропхається з вилами Пєтух Общипаний – нічого не зміниться: хрунь дістане свої 1,5-ра метри ковбаси, а 1-н Трамп може вартувати і 100-о Зозуль. Тоді мінімальна зарплата може важити в купюрах сотенного номіналу, як порядна вгодована свиня і складена в стовпчик пачками, досягне не тільки земної стратосфери (50-55 км), а й мезосфери (80 км).

0
2 Оленка   (18.11.2016 22:47)
Хай всі олігархи повиймають з під подушок мільйони та скинуться на армію, зразу війна закінчиться.  Алеж ні...така ситуація їм вигідна, отакі грабують країну прикриваючись війною

0
1 Victor   (16.11.2016 08:38)
З приводу «План «ШАТУН»». Не знаю, хто цей план придумав з московських чи київських бариг, але прокоментую його з іншого боку, ніж його прийнято коментувати. Хто цікавиться трохи природою, лісовим життям, той знає, що ведмідь, який не нагуляв, з різних причин, достатньо жирового запасу для зимової сплячки, бродить злий лісовими хащами туди-сюди, в пошуках якогось корму. Такого ведмедя називають шатуном. В державі, типу нашої, є сформована стійка форма державного правління – «шатун». В цій державі ватаги запроданців бариг-рагулів, їхніх яничарів та ватаги голодного народу, шатаються з кута в кут в пошуках корму. Хтось глядає хліба, ліків, роботи, а інші глядають грошей, блискучих предметів та святих кісток. На фоні такого способу життя, владні бариги постійно продають державу тим, від кого вони дістають пряник: позавчора одній курві – Європі; вчора – другій курві – Москві, а сьогодні торгуються з третьою курвою – Америкою, тримаючи руку на пульсі вчорашніх. Аби легітимно прийти до владного Олімпу тут, вони кидають хруням-шатунам кавалки ковбаси, аби ті їх підтримали на виборах. За підрахунками одного польського вар’ята, котрий тут пхався у владу, у 1895-му році хруні на виборах з’їли 75-ть кілометрів ковбаси, продаючи свою державу. Система шатун в Україні працює бездоганно. Клани-шатуни змінюють один одного як тільки встигають забезпечити себе необхідним на століття вперед. Народні ватаги-шатуни підтримують партії-шатуни, вступаючи як не в гівно, то в партію. Всіма рухає одне єдине відчуття – вічний голод: голод влади, слави, грошей, хліба. Під стиль «шатун» підігнане законодавство, релігія, психіка, мораль. Це настільки міцно сформована система, що з неї, практично, не вирватися, оскільки за неї готові помирати і йти на жертви. Проплачені майдани-шатуни міняють декорації, а на сцені відбувається один і той самий спектакль: на ній завжди танцює ведмідь-шатун.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.