П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Фонд допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям учасників АТО » 2016 » Листопад » 16 » Поміч тим, хто береже нас і нашу державу
16.11.2016 (13:34)  

   Поміч тим, хто береже нас і нашу державу

Нещодавно силами благодійної організації «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» разом з небайдужими мешканцями Турківщини було організовано поїздку до населеного пункту Сартана, що біля Маріуполя, в частину прикордонників, де проходять службу хлопці з м. Турки та Турківського району.

Волонтери: Марія Коноваленко, Оксана Безкоровайна, Галина Ключковська, керівник фонду у Турківському районі Ганна Страшевська, та керівник фонду у м.Турка Володимир Хомин доклали чимало зусиль аби зібрати все необхідне та організували захід, де усі небайдужі наліпили багато вареників для наших воїнів.

На Схід поїхали: голова Правління Володимир Саврук, керівник фонду у м.Турка Володимир Хомин, депутат Турківської міської ради Геннадій Бенкеч, Віталій Лофтій, Мар’яна Місько. Вони доставити до місця призначення: 2 маскувальні сітки, 5 коробок сигарет, 70 відерок смачних домашніх вареників, 30 коробок різноманітних кондитерських виробів, овочі, закрутки та інші необхідні речі.

«Найбільше наші воїни зраділи вареничкам. Та й взагалі вони радіють будь-якій допомозі. Тому ми всіляко повинні їх підтримувати. Пам’ятаймо: допомоги забагато не буває, особливо, коли йдеться про захисників української землі. Ніщо так не тішить бійців як думка, що про них не забули, саме це неабияк піднімає їхній бойовий дух», – каже засновник благодійного фонду Володимир Саврук.

У Маріуполі було передано гуманітарну допомогу, волонтерам з Донецької області, які роздадуть її учасникам АТО та їхнім родинам. Прощаючись, один з донецьких волонтерів сказав: «Защитники Отечества есть и здесь!»

«Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» дякує за сприяння в організації поїздки голові Турківської районної адміністрації Олександру Лабецькому. А також від імені прикордонників, які захищають східні терени нашої держави висловлює щиру подяку людям бойківського краю за допомогу армії у складний для держави час.

Слава Україні!


..

Бійці АТО передали учням Турківського НВК прапор з пам’ятними підписами

.

Теги:  фонд, ВолодимирСаврук, АТО, волонтери, допомога, Турка

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Фонд допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям учасників АТО | Переглядів: 1092 | Додав: Ivanka(UA) | Теги: фонд, ВолодимирСаврук, АТО, волонтери, допомога, Турка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 6
0
5 Хомин_В_М   (18.11.2016 20:23)
Вибачте, але публікації в газеті були. Крім того, працювали з головами сільрад. Ми не можемо в кожну хату заходити. От зараз інформую, що близько 10-11 січня 2017 їдемо на тиждень і веземо вертеп. Хочемо з вкртепом по фронті поїздити... Зголошуйтесь!!!

0
6 Admin   (19.11.2016 09:38)
Поставте розгорнуту анонс-публікацію.А я її буду періодично  витягувати на першу сторінку. Тоді якнайбільше людей зможе дізнатися про цей захід.

0
4 Гройсман   (18.11.2016 09:49)
Чому не було ніяких оголошень про поїздку? Багато людей не знали,що від нас їде машина і не змогли передати від себе низку продуктів чи речей.

0
2 Пенсіонер   (17.11.2016 10:08)
Про таких як Ви, п. Володимир Хомин, кажуть "яскраво виражений лідер". За Вами я б пішов і в бій, бо знаю точно - така людина прикриє... Ось за такими кадрами має вести " полювання" керівництво району. Дай Вам Боже міцного здоров'я і наснаги й далі займатись добрими справами. Багато людей знають Вас як добру людину. А на заздрісників і ледарів не звертайте уваги. Більше б таких було на цій землі!

0
1 Хомин_В_М   (16.11.2016 20:10)
Дещо недокінця висвітлена інформація по поїздці. Не "силами Фонду", а " за ініціативи і організації волонтерів Фонду". А силами - ГРОМАДИ ВСЬОГО ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ. За що й вдячний.... Подякували не всім, що теж неправильно. Вареників було набагато більше і багато інших речей ми відвезли. В цьому номеоі газети все вказано.

0
3 Ivanka(UA)   (17.11.2016 13:11)
Благодійний фонд –  це не одна особа, акоманда людей. Це волонтери: Марія Коноваленко, Оксана Безкоровайна, Галина Ключковська. Геннадій Бенкеч,  який довіз нас на Схід і додому, не зважаючи на всі перепони. Ганна Страшевська,  яка організовує роботу в районі. Володимир Хомин, який організовує роботу в Турці. Команда фонду  Турківського району. Я думаю, тут все зрозуміло.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.