Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 18 » Звіт про роботу Турківської міської ради за другу половину вересня – першу половину листопада 2016 року.
18.11.2016 (21:51)

   Звіт про роботу Турківської міської ради за другу половину вересня – першу половину листопада 2016 року.

1. Проведено робочу зустріч із представниками Бещадського повіту (Республіка Польша). Досягнуто домовленості про розроблення спільного проекту по ремонту доріг в рамках міжнародних проектів Польша – Білорусія - Україна. Загальна вартість проекту – 2,5 млн. євро. В разі затвердження спільного проекту, польська сторона отримає 1,5 млн.. а українська 1 млн. євро. Під цей проект виготовляється проектно – кошторисна документація по всіх вулицях міста Турки Орієнтовна вартість ПКД – 250000 грн. Конкурс відбудеться у 2017 році, а реалізація проекту, в разі виграшу, у 2018 році. По такому проекту робилася об’їзна дорога м.Старий Самбір.

2. Здійснено 6 робочих поїздок до Львова з питання реалізації проекту реконструкції каналізаційної системи у м.Турка. (загальна вартість проекту – 18559498 грн.). Нагадаю, що права замовника передані Департаменту житлово – комунального господарства Львівської ОДА. На рахунок департаменту ЖКХ надійшов перший транш у сумі 6 283 265 грн. На виділені кошти в цьому році будуть розпочаті будівельні роботи і закуплено частину необхідного обладнання. Додаткове фінансування коштами міської ради – 500000 грн. передбачено у наступному році. Проведено обстеження існуючих споруд. Їх визнано не придатними для подальшої експлуатації. Вносяться зміни в ПКД по цьому проекту. Орієнтовна вартість ПКД разом з документацією з обстеження споруд – 310000 грн..

3. Розпочато роботи по реалізації проекту «Капітальний ремонт дороги по вул.В.Стуса (від каплички Божої Матері до Турківської ЗОШ №1) в м.Турка Львівської області (коригування).» Конкурс виграла фірма ПП «Асфальтбуд». Конкурсна ціна проекту – 411276 грн. Кінцева ціна торгів – 378560 грн. При сприятливій погоді, бруківку планується встановити до кінця листопада.

4. Оголошено тендер на закупівлю сміттєзбиральної машини через систему Prozzoro на кошти, виділені з обласного бюджету (1200000 грн.) Тендер відбудеться 24 листопада.

5. Триває будівництво моста в Середній Турці через р.Літмир (біля приміщення бувшої спортивної школи). Спільно з жителями вулиці, виготовлено і залито бетоном дві опори моста ( в землі і на поверхні). Роботи будуть продовжені у наступному році.

6. Разом з жителями вул. Круг Городище вирівняно вуличну дорогу відпрацьованим асфальтом із вул.А.Шеприцького та 10 м³ щебня фракції 5-20 мм.

7. Спільно з жителями вул.Стельмаха завершено будівництво переїзду через потічок для транспорту. Жителі закупили дві великі труби і фундаментні блоки, міська рада завезла 96 тон щебню фракції 20 – 40 мм. і виділила трактор - екскаватор для дорожніх робіт.

8. Силами жителів вул.Джерельна за один день із використанням власних бетономішалок зроблено залізобетонну основу скалистого підйому дороги. Міська рада закупила 40 тон щебня фракції 20 – 40 мм., 26 м³ піску, 3,5 тони цементу і 234 метри арматури діаметром 8 мм. Роботи будуть продовжені у наступному році.

9. Спільно з жильцями вул. Січових Стрільців проведено 25 м. центрального водогону від приміщення поліклініки до бічної вулиці. Жителями закуплено трубу, нижню кришку бетонного колодязя і сам колодязь. Роботи проводилися силами міської ради і ЖКГ. За кошти міської ради встановлено верхню бетонну кришку з люком.

10. Спільно із жителями вул.І.Франка засипано ями і вирівняно бічну дорогу (Горобцівське).

11. Разом з Турківським державним лісгоспом проведено вирівнювання дорожнього полотна по вул. Т.Шевченка. (від стадіону до підйому до лісгоспу). Проведено розчищення придорожнього рову, зроблено водовідвід через дорогу. Міська рада закупила 25м³ щебня фракції 5-20 мм., 8,4 тони щебня фракції 20 – 40 мм, 6 м каналізаційної труби діаметром 400 мм.. Силами лісгоспу завезено 70 тон відпрацьованої асфальтної суміші, забезпечено роботу самоскиду, роботу грейдера.

12. З ініціативи депутата міської ради Олександра Гвоздінського, жильців Майдану Шевченка та організації «Бізнес ліга» (голова Іван Титар) розпочато роботи по прокладанню ливневої каналізації по даній вулиці. Міська рада виділила на закупівлю труб, колодязів і необхідних матеріалів 70000 грн. Роботи ведуться за кошти жителів міста. Міська рада має готовий проект, згідно якого на прокладання ливневої каналізації по даній вулиці необхідно 1200000 грн.

13. Завершено встановлення бруківки на площі по вул А.Шептицького. Міською радою закуплено дорожню бруківку, бордюри, будівельні матеріали для встановлення дорожнього покриття та проведено демонтаж старого покриття. Роботи по встановленню бруківки оплатили підприємці Ярослав Скабара, Сергій Сіданич, Роман Биїк – по 15000 грн. кожен; підприємці Василь Куліковський і Михайло Бабич – по 3000 грн. і підприємець Віктор Цолиган – 1000 грн. Реалізація такого проекту, разом з ПКД і експертизою обійшлася би міській раді в 500000 – 600000 грн. В цілому, було витрачено близько 250000 грн. Закуплена бруківка, щебінь, пісок для подальшого ремонту вул. А.Шептицького в сторону міського кладовища. Знято верхній шар дороги. Встановлено тротуарні бордюри. Розпочато роботи по встановленню бруківки. За активного сприяння депутатів міської ради, жителями міста зібрано 18800 грн. для оплати робіт. Збір коштів триває. Звіт про зібрані кошти публікувався у часописі «Бойківщина».

14. Силами працівників міської ради та ЖКГ завезено 15 тон щебня фракції 20 – 40 мм., та 75 м³ щебня фракції – 5 – 20 мм., вирівняно дорогу по вул.Джерельна (від дитячої бібліотеки до підйому).

15. Виділено ветеранам – афганцям 7 поребриків і 3 тони щебня фракції 2-5 мм для ремонтних робіт біля пам’ятника загиблим воїнам – афганцям. Поміняно освітлення на LED ліхтар.

16. Для підключення жильців вул. Січових Стрільців (біля військового комісаріату) до міського водогону закуплено і проведено 8 м. труби, кільце, з’єднання. Роботи будуть завершені до кінця листопада.

17. Утеплено труби міського водогону під містком (навпроти стадіону), проведено утеплення чотирьох засувок на фільтрах водозабірника.

18. Зроблено і поміняно 8 бетонних каналізаційних кришок з люками.

19. Виділено 20000 грн. родині загиблого на війні героя Міська Юрія на виготовлення пам’ятника герою.

20. Виділено кошти і проводяться роботи по ремонту покрівлі та перебудови і штукатурки димоходів у будинку, де проживає родина загиблого героя Міська Юрія. (вул.А.Шептицького)

21. За звітний період поступило 3 заяви на виділення твердого палива для учасників АТО, завезено дрова 9 учасникам АТО. По одній заяві скеровано гарантійний лист про проплату у Боринський лісгосп. Всього на отримання твердого палива (дрова) звернулося 37 учасники АТО. В лісові господарства скеровано 35 гарантійних листів. Забезпечено твердим паливом 31 учасник АТО. Оскільки керівники лісових господарств заявили, що вони не в стані забезпечити дровами всіх учасників АТО, на сесію міської ради 17.11.2016 року буде винесено питання про виділення грошових компенсацій у сумі 1500 грн учасникам АТО, які не отримали дрова.

22. Придбано і завезено 55м³ піску для підсипки тротуарів і доріг.

Щиро дякуємо всім жителям міста Турки, які підтримали нашу ініціативу про спільне вирішення тих проблем, які накопилися в місті. Це дає нам можливість значно зекономити наші кошти, вирішити більше проблем. Крім того, спільна праця гуртує громади, дає можливість активно долучатися до громадського життя і контролювати хід і якість виконання робіт. Велика подяка всім небайдужим людям за те, що допомагають зробити наше місто кращим.

Геннадій Когут

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 331 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 АТО   (19.11.2016 21:40)
Ще би 23. Вчасно почистили дороги й тротуари від снігу, підсипали піском, не допустили затоплення вулиць

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.