П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 18 » Олександр Лабецький взяв участь у прямому ефірі ТРК Львів
18.11.2016 (22:44)

   Олександр Лабецький взяв участь у прямому ефірі ТРК Львів

15 листопада на ТРК Львів відбувся прямий ефір проекту "Вечір у Львові" в якому взяли участь голова громадської організації Українська спілка активістів Майдану "Нескорені" Олександр Лабецький , сотник 19 сотні Майдану , учасник АТО Володимир Правосудов , сотник 5 сотні Майдану , учасник АТО Ігор Солонинко , сотник 31 сотні Майдану Валерій Білик.

Учасники зустрічі обговорили стан справ в сучасній Україні , шляхи подолання кризи , подолання викликів які стоять перед нашим суспільством.

Коментуючи цю зустріч Олександр Лабецький на своїй сторінці у ФБ написав :
"Головною тезою розмови СОТНИКИ МАЙДАНУ та НЕСКОРЕНІ проти дестабілізації ситуації України проплаченими тітушками!
Будувати Україну починаючи із себе. Такі основні гасла тих, хто прагне реальних змін в країні, а не критикувати говорячи, що "в нас все погане і мені всі винні" ".


Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 566 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
0
8 ZOHAN   (20.11.2016 14:44)
Ви шановний не тільки ситуацією , але й інформацією не володієте... Тільки нерозумна людина, зважаючи на своі ,чи чиісь домисли буде видавати неперевірену інформацію за правдиву..як живуть , з якими достатками моі родичі можете зайти й подивитися..І на відміну від вас я не ховаюся за "анонімом".. Мені ж нема чого приховувати. Напевно саме анонімність так дозволяє вам ображати всіх підряд)

0
7 Пенсіонер   (20.11.2016 10:00)
Великі "патріоти" лише в міській раді... Шкода, що родина тебе ігнорує. Але місцевим рівнем контроль не обмежується і при бажанні можна було все показати і все перевірити. Просто там замішана політика і родина, от тому й здав назад. І не потрібно "лапшу вішати" людям на вуха. Які кровні ти хотів забрати, якщо ні дня не працював. Десь у рибнадзорі, у Львові, потім пробував йти в РДА, на яку зараз бруд лиєш і в результаті недавно повернувся із заробіток. І далі вважаєш, що я не володію ситуацією? Чи розповісти як тьотя Оксана бабок стареньких нібито доглядала, а після їх смерті нерухомість переписувала на себе і на родичів і продавала; як ще коли татко був депутатом вся сімейка по декілька земельних ділянок один на одного понабирала, а сьогодні ці землі виставлені на продаж. І великий "патріот" Когут про це знає прекрасно,але с*** купили і він без зазору совісті АТОвцям відмовляє у наданні земельних ділянок. Отак і живем. Чуємо звинувачення в бік людей, які щось стараються зробити від му*** у яких самих рило в пушку.

0
6 ZOHAN   (20.11.2016 02:16)
Для того і писав.. Щоб забрати зароблені своіми руками гроші.. А коли забрав гроші і почитав копіі , які зробив для себе зрозумів які суми відмиваються)) . А тепер головне питання, кому скаржитися, коли всі хто мав доступ до документів і міг повпливати захищають одне одного. При чому більшість "великі " патріоти .

0
5 АТО   (19.11.2016 21:38)
Читаєш дописи і бачиш, як людина признається у двох речах: 1. Писав запит, але перестав. Питання, чому перестав? Може касу дали, щоб перестав писати.
2. Місто обкрадає не тільки моя сімейна, а й весь апарат міської ради. Ну це взагалі явка з повинною, і згода здавати всіх.
Щось ти хлопче переписався!!!!

0
4 ZOHAN   (19.11.2016 19:33)
Старий маразматик? Чи зачепило за живе?
слаборозвинутий словниковий запас в сукупності з недалекоглядністю може призвести до такого словесного поносу , що в свою чергу показує що людина в інтелектуальному розвитку зупинилася на рівні ембіцила.
На відміну від вас пане пенсіонер я не робив акценту на певній особі. Ви це зробили самі. А на рахунок запитів , то діло таке було. Але враховуючи велике небажання наших "правозахисників" звернути увагу на вказані мною документи, я відмовився від такоі ідеі. А на рахунок обкрадання міста моєю "сімейкою":
Ви напевно некомпетентна в даних питаннях людина? Місто може обкрадати лиш весь апарат міськоі ради в цілому, тобто мер, секретар, бухгалтер, депутатський корпус. Вони всі задіяні у прийнятті рішень по коштах МР.

0
3 АТО   (19.11.2016 19:07)
Бабаюля купила збіговисько і захотіла дорватися до влади. Не получиться. Партія Батьківщина, ой забувся партія "Родіна" на чолі з бабаюлія показала своє кацапське і путінську походження.
Гнати в шию бабуюлю з її партією Батьківщиною точніше "Родіною"

0
2 Пенсіонер   (19.11.2016 18:51)
Ну так візьми і зроби. Ане виприскуєш тут свій понос... Подавай запити і проводь експертизу. Вонючка свободівська. Людина зробила в десятки більше ніж твої "кумири" і партійні ставленики. А звинувачувати не маючи доказів дуже легко. Пропоносився і все... А сам чого досягнув у житті? Ні роботи, ні репутації... А мама з тьотьою Оксаною місто обкрадають. Разом з такими "патріотами" як ти і твоя сімейка.

0
1 ZOHAN   (19.11.2016 17:33)
Дорвавшись до влади, більшість майданівців просто влилися в стару систему, замінивши таким чином " старі кадри" . Можна сказати більше: молоді професіонали, швидко перейнявши техніки відмивання бюджетних коштів, вдосконалили іх, і прикриваючись своіми заслугами на майдані нагло продовжують поповнювати своі "заощадження". Якщо підняти всю документацію по виділених коштах на любий проект, який реалізувався за рахунок РДА і повести експертну оцінку - люди побачать куди діваються гроші платників податків.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.