Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 19 » У Турці нарешті буде водопостачання. Місто завершує третю чергу водогону
19.11.2016 (20:06)

   У Турці нарешті буде водопостачання. Місто завершує третю чергу водогону

Райцентр був без водопостачання із початків Незалежності, відколи через банкрутство комунальних підприємств перестали обслуговувати старі австрійський і радянський водогони.

«Можете уявити собі – багатоповерхівка качала насосами воду із колодязя? – розповідає міський голова Турки Геннадій КОГУТ. - У години пік води не вистачало на усіх. Через відсутність очисних блоків вода могла бути просто червона. А у літню посуху люди боялися лишитися без води. Ще з «Майданом Турківщини» ми блокували вирубку Карпат «Галсільлісом» в урочищі Ями, де знаходиться міський водозабірник. Бо через знищення Карпат води все менше. Але основне завдання було - довести цю воду сімом тисячам мешканців».

У попередні роки міська рада підписала угоду з Українським фондом соціальних інвестицій. На 1 мільйон 200 тисяч гривень були зроблені розгалуження по вулицях.

«Нам, завдяки народному депутату Юрію Дерев’янку, вдалося продовжити співпрацю з УФСІ і додатково залучити 1 мільйон 250 тисяч гривень. З них 250 тисяч - виділила сама міська рада. Зробили 17 гідрантів. Підключили центр міста до води, багатоповерхівки і частину приватного сектору. І практично на 80 відсотків вирішили проблему водопостачання Турки», - пояснив голова.

Залишилося виготовити документацію, провести аналізи, розробити ціни на послуги і створити службу обслуговування.

Люди Волі

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 414 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Пенсіонер   (21.11.2016 17:26)
Справа в тому, що свого часу в цього мера-вчителя повірило багато людей. І ці люди не хочуть самі собі сьогодні визнавати, що помилились у своєму виборі. Що ж, шановні, хочете, не хочете, а таки помилились. ..

0
1 Андрій   (21.11.2016 10:32)
Гвоздінський гроші збирав та все  зробив, а не Когут. Майте совість люди  з  ВОЛІ.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.