Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 20 » Чи доїде турківський сир до Європи або хоча б до Львова?
20.11.2016 (10:19)

   Чи доїде турківський сир до Європи або хоча б до Львова?

У селі Нижнє Гусне Турківського району Львівської області на базі підприємства “Еко-Газда” відкрили новий молокопереробний цех, площа 700 кв. м, спеціалізація - виготовлення сирів. За одну зміну тут перероблятимуть 5 тонн молока.

“Сир вироблятимуть з високоякісного молока, яке отримується від корів, випас яких проводиться на гірських та пригірських пасовищах Карпат”, – зазначив керівник молокопереробного цеху Руслан Кравчак.

Купуватимуть молоко у особистих селянських господарствах Турківського району. Реалізовуватимуть сирну продукцію, виготовлену у цеху, на ринках та торгових мережах області.

Участь в урочистостях з нагоди відкриття взяли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, голова Турківської РДА Олександр Лабецький, громадськість району.

“Це перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині", - зазначив Олег Синютка.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз наголосила на важливості відродженні традиції сироваріння на Турківщині: “На початку 20-го століття сири, виготовлені на території теперішнього Турківського району, експортували по усій Європі. Відродження цієї пам`яті, яка ще напевно залишилась у підсвідомості, відновлення традицій, нове життя для сільських територій, додатковий заробіток для населення – всі ці чинники впливатимуть позитивно на розвиток підприємства, і регіону в цілому”. Варто зазначити, що будівництво цеху, розпочали у 2015 році.

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 464 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.