П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 20 » У Львові відбудеться акція Громадського руху "Стоп лісоцид"
20.11.2016 (16:27)

   У Львові відбудеться акція Громадського руху "Стоп лісоцид"

Настав час вийти і сказати рішучо: «Досить хоронити наш ліс!»

Закликаємо усіх активних мешканців Львівщини, громадські спільноти, дієві політичні сили й регіональні медіа підтримати акцію супроти тотального знищення лісів Галичини.

Просто встаньте і прийдіть захистити ліс від «дейнек», «павлівих» та «пешків»! Бо лише разом ми можемо зупинити подібних варварів з сокирою!

Львів, 22 листопада, 11 година, збір біля пам‘ятника І.Франку (навпроти ЛНУ).

Громадський рух Стоп лісоцид. Львівська область. Пишіть на lisotsyd@gmail.com

п.с. Ми не забороняємо політсилам, що мають схожу позицію долучитись до акції. Але, будь ласка, без будь-якої партійної символіки.


Ми, прості активісти, люди з різними професіями та поглядами на життя з усіх кутків Львівщини, намагались хоч якось приборкати лісорубів.

Протягом року ми :
- Заглиблювались у ліси, аби зафіксувати правопорушення;
- «Літали» на дронах, щоб оглянути масштаби рубок; https://goo.gl/ibPury
- Подекуди виконували функції інспекторів й виїздили на виклики громади; https://goo.gl/P4Xvxd
- Перевіряли спільно з правоохоронцями цілі ешелони лісу, що йшли на експорт; https://goo.gl/IQGQAK , https://goo.gl/Iu4gwX
- Списали кілограми паперу у різні державні органи, починаючи від місцевих райрад і аж до Верховної ради, з різними вимогами та пропозиціями; https://goo.gl/9HLkPV , https://goo.gl/2ivo7t
- "Допомагали" поліції відкривати кримінальні провадження, де розмір порушень тягнув на мільйони гривень. https://goo.gl/pLPChx

Але система залишилась глухою. Думки людей далі ігнорують. Вимоги екологів і чесних фахівців лісової галузі ігнорують. Закон – ігнорують.

Стало очевидно, що вже не досить поодиноких перевірок і зойкання у соцмережі. Мусимо діяти, аби наші вимоги нарешті почули!

Завдання акції:
- Публічно попередити керівників лісової галузі та очільників державних органів Львівщини. Після слів обов‘язково будуть дії.
- Передати перелік вимог, які можуть зупинити знищення лісу та поміняти «правила гри» у лісовій господарці краю.
- Нагадати громаді, що лише вона є справжнім власником «…землі, надр, природніх ресурсів» і що ці ресурси «не повинні використовуватись на шкоду людині і суспільству». Так каже 13 стаття Конституції України. Тож, лісові господарства лише тимчасові користувачі.
- Підтримати екологічні ініціативи, що відстоюють принципи «ощадного лісового господарювання» та збереження біорізноманіття.

Лісові господарства повинні врешті-решт поставити вище за меркантильні інтереси, функцію реального захисту та відновлення лісу.

Отож, запрошуємо Вас 22 листопада доєднатись в одну лаву, аби зупинити лісоцид на Галичині. Ми зможемо! Бо сили добра й революційний досвід на нашій стороні;)

Стоп лісоцид. Львівська область.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 483 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.