Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Листопад » 22 » Назріває черговий скандал з нерухомістю: знову Дубневичі
22.11.2016 (21:31)

   Назріває черговий скандал з нерухомістю: знову Дубневичі
Конкурс на оренду скандально відомого комунального приміщення виграла приватна громадська організація, співзасновником якої є Ярослав Дубневич. Про це довідались активісти громадської організації ГО «Громада та ініціатива».

Вони нагадали, як за ініціативи голови комісії обласної ради з питань приватизації та комунального майна Ігоря Комарницького (ВО «Батьківщина») Львівській обласній федерації спортивного туризму у березні 2016 року було безпідставно відмовлено у продовженні оренди приміщення по вулиці Залізничній, 16 у Львові, а сам об`єкт мав бути виставлений на приватизацію.

Тоді громадські активісти підозрювали, що посадовці обласної ради діють в інтересах місцевих олігархів. Приміщення є ласим шматком, оскільки перебуває у хорошому місці, недалеко від головного залізничного вокзалу. Під тиском громадськості та деяких свідомих депутатів обласної ради об`єкт був виключений з переліку об’єктів, які підлягають приватизації. Право оренди приміщення було виставлено на конкурс.

І ось результати конкурсу не забарилися, а побоювання щодо зацікавленості певних осіб у приватизації приміщення підтвердилися.

Отож, переможцем визнано громадську організацію «Об’єднання підприємців Львівщини «Крок» (голова правління – Михайло Мужилівський), яка запропонувала щомісячну орендну плату в розмірі 4082,4 грн. без ПДВ (42 грн/кв.м). Пропозиція ЛьвОФСТ була 3805 грн. Пропозиція третього учасника конкурсу- територіального відділення Всеукраїнської ГО «Асоціації платників податків України» у Львівській області (голова Ради – Долінська Лілія Валеріївна) була на рівні оголошеної управлінням майном спільної власності обласної ради стартової орендної плати – 3608,36 грн.

Активісти запропонували розібратись, хто є учасниками конкурсу:

«ГО «ОПЛ «Крок» була заснована у 2005 році як припартійна громадська організація ВО «Батьківщина». Це видно із установчих документів (протокол зборів – у додатку). Тепер увага – членом оргкомітету зі створення громадської організації став ніхто інший як Ярослав Дубневич!

Незмінним керівником ГО «ОПЛ «Крок» упродовж багатьох років є Михайло Мужилівський, колишній депутат Львівської міської ради від ВО «Батьківщина». На останніх виборах у 2015 році до Львівської міської ради Михайло Мужилівський був лідером презентаційного списку ВО «Батьківщина», щоправда через неподолання партією 5-% бар`єру до міськради не потрапив.

У ЗМІ гуляла інформація про те, що Ярослав Дубневич і Михайло Мужилівський мають спільні бізнесові інтереси, зокрема, є співзасновниками ТзОВ «Будінвест». На жаль, перевірити цю інформацію у Єдиному реєстрі не вдалося. Можливо, або компанія уже називається по-іншому, або має іншу юридично-організаційну форму.

Подейкують, що, власне, через тісний зв`язок Мужилівського з Дубневичами його потіснили з обласної організації ВО «Батьківщина».

До речі, юридична адреса ГО «Крок» і фактична ТзОВ «Будінвест» збігаються – м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 18.

Але це не єдине співпадіння у конкурсі на право оренди.

У 2005 році головою Ревізійної комісії ГО «ОПЛ «Крок» обрано Лілію Долинську. Вона ж станом на сьогодні очолює АППУ у Львівській області. І о диво, Михайло Мужилівський входить до керівного органу АППУ у Львівській області, а саме – до ради організації.Тобто, ознаки змови під час участі в конкурсі – очевидні. Додайте те, що головою комісії обласної ради з питань приватизації і комунального майна є Ігор Комарницький - однопартієць (колишній?) переможця конкурсу і отримаєте розуміння того, що відбувається в обласній раді.

А тепер факт, який повинен остаточно скасувати результати конкурсу. Виявляється, ГО «ОПЛ «Крок» є приватною юридичною особою! Метою конкурсу було право оренди комунального приміщення під громадську організацію, а не під приватну структуру».

Леополіс

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 360 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Оксана   (23.11.2016 20:39)
Козли ці  два  дубки

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.