Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 27 » Геннадій Москаль: «Давайте не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю...»
27.11.2016 (11:05)

   Геннадій Москаль: «Давайте не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю...»

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна в найближчі тижні скасує заборону на експорт необробленої деревини.

У відповідь на це ЄС готовий надати нам останній транш фінансової допомоги – 600 мільйонів євро.

Хочу сказати з цього приводу кілька слів, як керівник єдиної області в Україні, лісистість якої займає більше половини території, і єдиної області, яка не продає в Європу ні паливну, ні ділову деревину.

Може тоді вивеземо з цієї країни все, що має хоч якусь цінність, продамо за копійки, а самі залишимося голі й босі в центрі Європи? Про 600 мільйонів євро допомоги через півроку всі забудуть, а вирубані й продані за копійки Карпати стануть національною ганьбою на довгі роки.

Тому нехай європейські партнери не ставлять нам ультиматуми й не перетворюють Україну в сировинний придаток. Я особисто буду просити нардепів від Закарпаття не голосувати за скасування мораторію на вивезення необробленої деревини за кордон.

Давайте не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю, а доведемо, що ми європейська нація, яка має свій гонор і береже національні багатства!

Геннадій Москаль , FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 947 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Admin   (27.11.2016 23:35)

0
1 Victor   (27.11.2016 16:38)
«…доведемо, що ми європейська нація, яка має свій гонор і береже національні багатства!»

Європейська нація дійсно береже свої національні багатства, та попри те її релігійна та законодавча державницька мораль не забороняє їй жити за рахунок національних багатств довколишніх народів, видурених у них за скляні цяцьки. Ба, та вона ще й створила умови для знецінення національної валюти, виведення капіталу, людських ресурсів і т.д.. Якщо європейську вошку розглянути під мілкоскопом, то вона нічим не відрізняється від маскальської блошки. Саме довкола них і крутяться українські гниди, продаючи державу з усіма її бебехами.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.