П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Листопад » 28 » В прикордонній смузі на Турківщині запроваджують нові правила дорожнього руху
27.11.2016 (23:03)

   В прикордонній смузі на Турківщині запроваджують нові правила дорожнього руху

У межах Турківського контрольованого прикордонного району запроваджують зміни до дорожнього руху, згідно постанови Кабміну від 9 листопада 2016 року.

Сьогодні, 25 листопада, під керівництвом першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського відбулося засідання координаційної наради з визначення переліку заходів з практичного запровадження в оперативно-службову діяльність постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року №790 «Про внесення змін до правил дорожнього руху» в межах Турківського контрольованого прикордонного району на ділянці відділів прикордонної служби «Сянки», «Боберка» та «Лопушанка» Мостиського прикордонного загону.

У засіданні взяли участь представники прикордонних застав району, начальник Турківського ДРП Старосамбірського райавтодору Мирон Роздольський та головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Володимир Баган.

Розглядалося, зокрема,  питання щодо визначення переліку заходів з практичного запровадження в оперативно-службову діяльність постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року №790 «Про внесення змін до правил дорожнього руху».

Заслухано інформацію начальників відділів прикордонної служби «Сянки», «Боберка» та «Лопушанка» про заходи, які необхідно провести з метою визначення переліку заходів з практичного запровадження в оперативно-службову діяльність постанови Кабінету Міністрів у межах Турківського контрольованого прикордонного району на ділянці відділів прикордонної служби «Сянки», «Боберка» та «Лопушанка» Мостиського прикордонного загону.

Вирішили інформацію учасників наради прийняти до відома, виконання провести згідно встановлених термінів та провести заходи щодо організації контролю за виконання вимог положення про прикордонний режим та правил дорожнього руху з урахуванням внесених змін.

Нагадаємо, постанова Кабміну від 9 листопада 2016 року регламентує зміни у правилах дорожнього руху в частині прав та обов’язків водіїв транспортних засобів, які рухаються у прикордонній смузі.

Зокрема, визначається, що на ділянках доріг у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району, на вимогу уповноваженої особи Держприкордонслужби водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих правил, а також:
а) пред’явити для перевірки реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – технічний талон);
б) дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Крім того, вносяться зміни й до деяких дорожніх знаків та запроваджуються нові інформаційно-вказівні знаки.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1488 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.