Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Листопад » 29 » «Батьківщинівець» зі Львівщини допоміг сільській футбольній команді
28.11.2016 (23:14)  

   «Батьківщинівець» зі Львівщини допоміг сільській футбольній команді
У нинішній нелегкий час дуже важливою є турбота про молоде підростаюче покоління, якому потрібно допомогти реалізувати себе у багатьох напрямках - профорієнтації, мистецтві, науці, спорті.

Це прекрасно розуміє депутат Турківської районної ради (фракція ВО “Батьківщина”) Володимир Копитчак і всіляко підтримує добрі справи і наміри молодих бойківчан.

Так, нещодавно Володимир Юрійович за власний кошт (6 тис грн.) придбав для футбольної команди села Верхній Турів комплект спортивної форми.

Верхньотурівські футболісти щиро вдячні своєму земляку - обранцю за такий бажаний і необхідний подарунок та обіцяють докласти максимум зусиль, аби в майбутньому здобувати тільки перемоги у футбольних поєдинках.

“У сільській місцевості завжди була складна ситуація з фізкультурно-спортивними закладами, а також із рівнем забезпеченості населення спортивними спорудами та спортивним інвентарем. А ще складнішою залишається ситуація із фінансуванням”, - розповідає Володимир Копитчак.

На його переконання, формування у населення свідомого та дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих є одним із основних заходів, що покращує фізичний стан людини та запобігає розвитку різного роду захворювань.

Про це нашому сайту повідомили у прес-службі Турківської районної організації політичної партії ВО "Батьківщина".

“Дуже прикро, що найчастіше досягнення кращих сільських футбольних команд тримаються в основному лише на ентузіазмі самих футболістів та їхніх наставників чи окремих меценатів”, - додав Володимир Копитчак.

Як зазначила голова депутатської комісії з проблем духовного відродження, гуманітарних питань та засобів масової інформації, керівник Турківської “Батьківщини” Мирослава Павлик, з метою залучення громадськості до створення належної фізкультурної інфраструктури у Турківському районі депутатська фракція “Батьківщини” наголошує на важливості функціонування при кожній сільській раді спортивних клубів та секцій з традиційних для цієї місцевості та найбільш доступних видів спорту, а також розширення умов для занять фізичною культурою і спортом на селі.

За її словами, надзвичайно важливою проблемою в контексті фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в сільській місцевості є відсутність належної матеріально-технічної бази для розвитку фізичної культури і спорту на селі.

“Тому дуже актуальним є питання створення у сільській місцевості необхідної інфраструктури, спроможної надавати сільському населенню повноцінні послуги у сфері фізичної культури і спорту”, – додала М. Павлик.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1276 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.