Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Листопад » 30 » 30 листопада - Міжнародний день сексу
30.11.2016 (20:06)  

   30 листопада - Міжнародний день сексу
30 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день сексу. Не дивуйтеся, якщо ви поки нічого не чули про це чудове свято. Його поки «обганяють» день всіх закоханих і день святого Валентина.

У цей день прийнято присвячувати більшу частину часу сексу і всьому, що з ним пов’язано. Конкретних правил і обмежень немає. Зачинателі свята сформулювали його гасло: «Експериментуйте!» Тому для багатьох цей день є свободою від звичних рамок. Це не означає, що потрібно активно займатися збоченим сексом або брати участь у масових оргіях.

День сексу можна провести і в домашньому сімейному колі. Головна умова: не забувати про сексуальність. Якщо це вечеря, то додати побільше романтики, приготувати страви з великою кількістю афродизіаків. І не забувати про привабливі посмішки і ніжність.

До слова можна нагадати, що в СРСР секс таки був. На початку радянської держави у влади була чудово сексуально освічена жінка - Олександра Коллонтай. Її ім’я надовго пов’язали з «еросом» Рад. Згідно її концепцій, секс повинен мати місце в житті кожної радянської людини. саме вона пропагувала свободу стосунків у сім’ї (через що сама, чесно кажучи, страждала від ревнощів).

Сучасники Коллантай запевняли, що вона планувала офіційно закріпити в календарі свят день сексу в кінці жовтня.

Сексуально освічені представники культурної богеми «срібного століття» також дотримувалися дати 30 листопада — про це писали в «Современнике». Якесь товариство «Світ» офіційно прийняло рішення про оголошення 30 листопада вдень сексу.

Міжнародний день сексу не передбачає розпусту.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1366 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.