Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 4 » Старосамбірська районна рада вимагає від влади залишити мораторій на експорт лісу-кругляка
04.12.2016 (13:52)

   Старосамбірська районна рада вимагає від влади залишити мораторій на експорт лісу-кругляка

Старосамбірська районна рада прийняли проект рішення, в якому звернулась до депутатів Верховної Ради, Президента України та прем’єр-міністра з вимогою залишити в силі дію мораторію на експорт необробленої деревини лісу-кругляка. Про це повідомив депутат Старосамбірської районної ради від партії «ВОЛЯ» Василь Курій.

«Ми констатуємо, що стоїмо категорично проти того, щоб перетворити Україну на лісовий сировинний додаток», - заявив Курій.

Також депутат повідомив, що «ВОЛЯ» в Старосамбірській районній раді звернулась з двома депутатськими запитами щодо нелегальної роботи підприємства «Галсільліс».

«Вони працюють, не маючи відповідних документів, і видають лісорубні квитки. Підприємство видає по 100 лісорубних квитків в рік, не маючи лісовпорядних документів. Тобто не виконується стаття 48 Лісового кодексу», - обурився депутат.

Він також повідомив, що районна рада прийняла проект рішення про скликання загальних зборів учасників Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» для вирішення подальшої діяльності цього підприємства.

Нагадаємо, під час підсумкової сесії Старосамбірської районної ради у залі працювало 26 обранців з 40-ка: серед усіх партій ВОЛЯ – 100%, Громадянська позиція – 0%.

Депутати підвели і статистику відвідування пленарних засідань за рік: ВОЛЯ – 98%, «Самопоміч» – 87%, УРП – 85%, «Народний контроль» – 83%, «Свобода» – 81%, «Громадянська позиція» – 81%, «Батьківщина» – 78%, НРУ – 72%, БПП – 67%.

Відвідування автоматично переростає в активність депутатів: у ВОЛІ найбільша кількість депутатських запитів, звернень, проектів рішень.

Прес-служба партії "ВОЛЯ"

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1349 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.