Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 4 » У Турці буде митний перехід
04.12.2016 (14:12)

   У Турці буде митний перехід

Люди ВОЛІ Турківщини домагаються митного переходу у районі. Сьогодні місцевим мешканцям доводиться добиратися у Польщу через Старосамбірський район і перехід «Смільниця», або Мостиський і перехід «Шегині». Волівці пропонують зробити пункт пропуску у селах Лопушанка або Лімна. З польської сторони митники будуть у селах Міхновец або Лютовіско.

«Колись ніякого кордону не було, українці одружувалися з поляками і навпаки. Потім наші села розділили кордоном, і люди не можуть потрапити навіть до родичів у гості. Із нашого гірського міста і так важко виїхати узимку. А доводиться робити круг через пів Львівської області і Польщу, щоби потрапити у поселення напряму за 10 кілометрів від Турки, - пояснює заступник міського голови Турки Ростислав НАБОКОВ. – Друга причина – безробіття. Ми не є промисловим районом. Люди у сучасному світі не можуть вижити з одного лише сільського господарства. І підприємцям, і найманим працівникам потрібно часто їздити у сусідню країну. Тому перехід буде надзвичайно рентабельним.

Також якщо ми говоримо про безвізовий режим, то мешканці Турківського району хочуть скористатися ним у повній силі. Місто розвивається, нам потрібна прикордонна співпраця і партнерство», - запевнила людина ВОЛІ.

Сьогодні депутати Лопушанки, Лімної, Турки активно пишуть звернення до народних депутатів, Кабміну, є рішення місцевих рад. Зустрічалися з польськими посадовцями.

«Важливо те, що буде об’єднання територій, і саме Лопушанка та Лімна увійдуть в одну громаду з містом Турка. Ми отримаємо потік туристів і наповнимо спільний бюджет одразу кількох сіл і самого райцентру. Польська сторона також усіляко заохочена у новому переході. Яким він має бути – пішим чи автомобільним – це вже рішення київської влади, якого чекаємо», - додав Набоков.

Люди ВОЛІ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2063 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 ВОНА   (04.12.2016 23:12)
Сніг у місті  не можуть прибрати, а  почали вже митниці  відкривати.

0
6 Пенсіонер   (04.12.2016 22:58)
Люди КВОЛІ-ХВОРІ і в міській раді проголосували за встановлення надбавок. мер казав що не буде за низьку зарплату працювати... Ну так, він вже не простий житель..

0
5 АТО   (04.12.2016 21:38)
Люди Волі проголосували за премію Лозюку і собі. Лікарі і медсестри вже 3 місяці без зарплати, а вони лопату гроші гребуть

0
4 Цензор   (04.12.2016 20:01)
По порядку. Люди ВОЛІ хто це такі в Турківькомву районі, розглянемо на прикладі останньої позачергової сесії Турківської районної ради, де було дуже багато принципових питань, з поміж яких ліквідація дільничих лікарень, за які цже протягом більш ніж пять років ведеться гостра боротьба. Тому розглянемо позицію Волі на останньому засіданні сесії районної ради: два депутати Волі з Лімни раптово "захворіли", один Набоков утримався, а другий Пиріг з Боберки підтримав закриття дільничних лікарень Лімни, Ясінки та Верхньовисоцького...Приїздила депутатка з Волі Суслова, пардон уже з БПП Суслова...та всі вже слава богу її і забули...Тому стаття ні про що, хоча ні Воля це сателіти Лопуха, особливо старається один депута зі промовистим прізвищем Залу...а...

0
2 ebutrey   (04.12.2016 18:26)
Мені цікаво де в Лімні є кордон з Польщею. Наскільки мені відомо Лімна має кордон з Хащовом і Бережком.

0
1 Пенсіонер   (04.12.2016 14:33)
Казали ж, що перехід буде у Боберці?!?!?! Вже в Лопушанці хочуть? Так ніде не буде. І знову політика, і знову люди КВОЛІ свій ніс пхають не питаючи людей. Та дайте хай у Боберці спочатку відкриють. Там вже все погоджено... От рагулі. Політичні імпотенти і піарщики, що тут інше скажеш.

0
3 ebutrey   (04.12.2016 18:27)
Дуже влучно сказано.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.