Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 5 » На Форумі ВОЛІ назвали найбільш кричущі проблеми Львівщини
05.12.2016 (21:25)

   На Форумі ВОЛІ назвали найбільш кричущі проблеми Львівщини

Двісті депутатів, активістів та волонтерів з’їхалися на Форум людей ВОЛІ Львівщини. Майданівська партія уперше представила свою ідеологію.

«Заявляємо, що влада не є сакральна, добробут і щастя окремої людини є мірилом успішності діяльності держави», - йдеться у документі.

Серед основних пунктів Ідеології ВОЛІ: створення оснащеної та резервістської армії, повернення до складу України Криму та Донбасу. Важливі рішення партії приймаються на місцях, а не диктуються одним лідером згори. Партія буде працювати на завершення люстрації і деолігархизацію, розслідування злочинів проти майдану. Має бути механізм відкликання депутатів. Основою економіки є підприємливий громадянин, якому забезпечують низькі податки, доступні кредити. ВОЛЯ ставить мету – за 15 років Україна має стати економічним лідером Центрально-Східної Європи.

«Ми почали боротьбу на Майдані, продовжили на війні і усвідомлюємо, що закінчити її можна лише у кабінетах влади. Без участі у радах ми не маємо впливу на рішення. Тому щоби завтра знову не працювати коктейлями, працюємо сьогодні в адміністраціях, - пояснив координатор обласної організації партії Курій Василь. – Пишаємося, що наші депутати та активісти не ділять портфелі, а працюють з усіма свідомими людьми незалежно від партійної приналежності.

Волівці прийняли Резолюцію Форуму.

«Нова влада як у державі, так і на Львівщині, виявилася неспроможною змінити систему, реформувати економіку і держуправління, - йдеться у тексту Резолюцї. - Так звані "парламентські партії", як і за часів Януковича, обслуговують свої вузькопартійні інтереси. У регіонах місцеві олігархи володіють правами - “франшизою” – на кілька політичних брендів, створюючи видимість демократичного процесу.

Бюджетні кошти розподіляються за політичними квотами, щоб отримати “відкат”. Мери-реформатори, які припиняють багаторічні корупційні схеми, відчувають тиск судів. Продовжуються масові незаконні вирубки лісів та самовільне будівництво у Львові. Жадність посадовців вже призвела до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Тому люди ВОЛІ Львівщини вважають Революцію не завершеною. А провладні політичні партії такими, що не мають морального права визначати шляхи подальшого розвитку держави».

ВОЛЯ Львівська область

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1428 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (06.12.2016 07:54)
А чи під силу вам буде анулювати аморальний закон про божественну недоторканність як рудимент печерного віку, а не придумувати до нього якийсь механізм, який постійно заїдає?

«Пришкандибав печерний вік,
У стомлену добу космічну:
Забув про душу чоловік,
Забув святе, забув про вічне.

І неба зболені уста
Так часто скаляться громами,
І я - не той, і ти - не та,
Й нема кохання до нестями.

Здається, світові кінець.
Пора до витоків вертати.
Паскудний золотий телець
Уже задумав богом стати.

А люди, наче хробаки
Гниючої земної туші,
Все роблять... ніби навпаки
І продають поганцю душі».


(Автор: Анатолій Клюско).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.