Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 6 » КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ?
06.12.2016 (07:52)

   КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ ПІД ЗАГРОЗОЮ ЗРИВУ?

Фракція «Самопоміч» Львівської обласної ради закликає усіх, хто зацікавлений у конкурсі мікропроектів, контролювати кожен крок його виконання. Сьогоднішній спротив інформуванню мешканців, є сигналом того, що засади прозорого конкурсу можуть знівелювати, і зрівняти програму з іншими «ручними» програмами обласної ради, на зразок конкурсу ДФРР.

«Фракція «Самопоміч», як і всі інші депутати обласної ради, отримала від Конкурсної ради інформацію про конкурс мікропроектів. Ми вважали за потрібне максимально проінформувати мешканців області про правила конкурсу, тому видали інформаційний буклет. Поки ще не пізно, закликаємо інші фракції також проінформувати своїх виборців про конкурс. Лише злагодженими спільними діями ми зможемо розвивати область», – коментує перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин.

Варто зазначити, що програма конкурсу мікропроектів – одна з найуспішніших в обласній раді. З майже 700 об’єктів, не зроблені роботи лише на одному. Як зазначають автори програми, її успіх забезпечений повною прозорістю конкурсу і неможливістю будь-кого впливати на його результати.

«Менеджмент конкурсу мікропроектів працює чисто, прозоро, на зрозумілих засадах і без жодного «ручняку», – коментує автор програми конкурсу мікропроектів, депутат фракції «Самопоміч» Іван Собко. – Наша фракція прийняла рішення розповсюдити інформаційні буклети з інструкцією написання мікропроектів, щоб допомогти конкурсантам якнайкраще підготувати свої мікропроекти. Цей крок має допомогти конкурсантам написати ще більше якісних проектів».


lviv.samopomich.ua/

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1539 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.