Субота, 17.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 7 » На Турківщині через суд подружжя позбавили батьківських прав
07.12.2016 (13:17)

   На Турківщині через суд подружжя позбавили батьківських прав

Турківській районний суд своїм рішенням позбавив батьківських прав обох батьків двох малолітніх дітей.

Про це повідомили у Турківській РДА.

Судове засідання відбулося за позовом Турківської райдержадміністрації, як органу опіки та піклування щодо позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів обох батьків відносно двох малолітніх дітей.

Участь у судовому засіданні взяли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Стебівка та провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ярослава Федитник.

Суд надав 10 днів на оскарження даного рішення.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1688 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (08.12.2016 07:58)
А чи знає юриспруденція в своїй практиці випадок, коли подружжя позбавляли батьківських прав через розбещення своїх дітей грішми та владою? Зазвичай постійно говорять про соціальне дно – клас людей, небезпечних для суспільства. Тим не менше в суспільстві є й соціальні верхи, які також несуть для нього велику небезпеку. Це клас розбещених владою й грішми людей, мажорів суспільства. Саме завдяки їхньому правлінню й існує соціальне дно. Візьмімо владу будь-якої держави світу. Хто керує? Мажори! Хто видає закони – мажори. Хто живе поза цими законами – мажори. Хто обирає мажорів до влади – соціальне дно, клас люмпенізованих людей, котрі, знаходячись за межами умов та норм життя, раді кавалку ковбаси, за який вручають свою долю в руки панів. Сьогодні Україну вважають найбільш корумпованою державою в Європі. Чому? Тому що тут ніхто ніколи не позбавляв панів батьківських прав за те, що вони травмували психіку своїх дітей достатками. Коли психопати, спраглі грошей, влади та слави стоять при владі, в державі корупція буде нездоланною, а суди будуть займатися справами дна, не наважуючись підняти очі наверх, звідки опускається до їхнього корита кормляча рука з відерком помиїв.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.