Субота, 17.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 7 » Депутати і мери Львівщини прозвітували за річну роботу на Форумі людей ВОЛІ
07.12.2016 (14:49)

   Депутати і мери Львівщини прозвітували за річну роботу на Форумі людей ВОЛІ

150 депутатів, мерів, активістів з різних організацій зібралися у Львові, щоб підбити підсумок роботи у радах за рік після виборів.

Подаємо найголовніше, що зроблене у містах Турка, Винники, Самбір. Старий Самбір, Червоноград, Городок, Львів, Сокальський і Стрийський райони.

Серед найважливішого. У Самборі створили комісію, яка інспектує підприємства та виявляє зарплати у конвертах. За півроку внаслідок легалізації у бюджет надійшло 44 млн грн.

У Старому Самборі люди ВОЛІ організували десятки перевірок комунального «Галсільлісу», написали 20 звернень до різних управлінь. І як результат – відкрито 6 кримінальних проваджень про злочинну діяльність підприємства обласної ради. Уже рік сесія райради транслюється онлайн в інтернеті.

У Турці завершили третю чергу водогону, якого тут ніколи не було. А також будують каналізацію, без якої місто живе з радянських часів. У Червонограді люди ВОЛІ організовують юридичний супровід навчальних закладів, щоб створювати Фонди розвитку, а не збирати гроші від батьків готівкою.

У Львові проведено 4 благодійних ярмарки для військових та хворих дітей. Координатор міської організації ВОЛЯ Тарас Елейко є добровольцем, відслужив у 2016 році 6 термінів в АТО. Веде гуманітарний супровід військових частин в АТО.

Винники – освітлено 46 вулиць, започатковано «Школу успішних людей» для молоді, замінили 500 вікон у школах.

Городок – систематичні уроки історії у школах від добровольця та учасника Товариства «Пам’ять» Тараса Елейка. Консультації громад у 14 селах щодо об’єднання територіальних громад. На підтримку солдатів з АТО проведено 5 благодійних ярмарків.


Люди ВОЛІ.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1379 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.