Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 8 » Галасюк: За контрабанду лісу – кримінальна відповідальність
08.12.2016 (18:45)

   Галасюк: За контрабанду лісу – кримінальна відповідальність

Комітет Верховної ради з питань промислової політики та підприємництва, який очолює Віктор Галасюк, одноголосно підтримав прийняття за основу законопроекту радикалів щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів.

Законопроект Олега Ляшка, Віктора Галасюка, Віктора Вовка та інших передбачає криміналізацію контрабанди лісу-кругляку та обмеження його споживання на внутрішньому ринку на рівні 20 млн куб. м на рік.

Про це Віктор Галасюк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

« Щойно Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва одноголосно підтримав прийняття за основу законопроекту №5495 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60642) щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів. Він передбачає криміналізацію контрабанди лісу-кругляку та обмеження його споживання на внутрішньому ринку на рівні 20 млн куб. м на рік.

Дякую колегам за державницьке рішення!», - написав Галасюк.

Нагадаємо, Олег Ляшко у прямому ефірі дав доручення усім членам РПЛ боротись із контрабандою лісу по всій країні.

Прес-служба РПЛ

liashko.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1051 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Оксана   (09.12.2016 13:48)
Вони  без   надбавок  не захочуть на  тих посадах працювати.

0
1 Victor   (09.12.2016 08:17)
«Якщо влада нездатна цього зробити, давайте ми зупинимо контрабандний вивіз лісу – 4.50».

Влада, яка отримує відповідну зарплату, плюс надбавки за «інтенсивність», нездатна наводити лад і це повинні робити люди, котрі делегували владі право наводити лад і годують цю владу зі своєї кишені, то питання потрібно ставити по іншому: кому потрібна ця контрабандна влада? Якщо вона потрібна людям, щоб при ній чинити свої маленькі контрабанди, то все залишиться по старому – саме це сьогодні ми й спостерігаємо. Але коли ми, народ, відмовимось від своїх стереотипів мислення та поведінки і задумаємо навести лад у країні, то для цього не потрібно брати до рук довбню, для цього просто не потрібно продавати свою совість за кавалок ковбаси на чергових виборах. Але цього повинні захотіти всі люди, а не якісь 5-10-ть процентів. Поки що свідомість народу спить у своєму лайні. Ні Голодомор, ні Сибір ні війна не можуть достукатися до людського серця, котре шанує квітами та свічками жертв, а від свого смороду не відстає.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.