Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 9 » МИ - СЕРЕД НАЙКРАЩИХ
09.12.2016 (16:59)  

   МИ - СЕРЕД НАЙКРАЩИХ

Цього року команда газети « Юність» БДЮТу вдруге взяла участь в обласному конкурсі друкованих видань «Гостре перо».

Враження від конкурсу найкращі, і, гадаю, що вони запам’ятаються нам назавжди.

Та про все по порядку. Конкурс друкованих видань проводять щорічно в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Проходить він у три етапи. Перший – заочний тур, де кожна з команд висилає 3 друковані примірники свого видання. Другий та третій тури відбуваються безпосередньо в Центрі творчості. Тоді кожна з команд повинна представити відеоролик про власне друковане видання, написати твір на задану тему.

Очний тур цьогоріч відбувався 17 листопада. Наша команда, у складі: Марини Шоган, Христини Ільницької, Вікторії Аннич та Анни Саварин і мене, керівника гуртка « Юний журналіст», зранку зібралася на автостанції у хорошому настрої і з великими мріями.

Дочекавшись автобуса, вирушили до Львова. Дорога була надзвичайно важкою, проїхати її все одно, що пройти сім кіл пекла. Дівчата половину дороги змушені були стояти, в автобусі – шалена тиснява. У Львові ще довго добиралися до призначеного місця. Змучені, і з невеличким запізненням, ми прибули в Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Та тільки-но переступили через поріг, втому наче рукою зняло.

Львівський Центр творчості схожий на казковий палац. Тут стільки краси, що аж очі розбігаються і здається, що кожен сантиметр цього приміщення просочений людським натхненням та теплом.

І ось ми в актовому залі, переповненому різними командами. Кожна представляє свою газету. Всього їх – 14 команд зі Львова та області. Відеопрезентація була надзвичайно цікавою, кожен ролик чи слайд -шоу були дивовижно неповторні та цікаві. Особливо запам’яталися презентації команд зі Львова. Вони представили хороші шкільні та гімназійні газети високого професійного рівня.

Коли на великому екрані показували відеоролик нашої команди, серце шалено билося, емоції переповнювали, ми хвилювалися, але зал наш відеоматеріал сприйняв теплими оплесками. Після невеличкої перерви, Марина Шоган, Анна Саварин та капітан Вікторія Аннич взяли участь у третьому етапі конкурсу – написанні творчої роботи. Дівчата дуже гарно попрацювали. Через годину журі оголосило результати. Мабуть, ніхто з нас ніколи не забуде мить, коли нас викликали на сцену, оголошуючи, що ми отримуємо друге місце. Ми не йшли, ми летіли на крилах до цієї омріяної миті.

З радістю і теплом у душі, а ще з призами, грамотами і кубком, поверталися ми додому. В дорозі багато жартували і ділилися своєю радістю з незнайомими людьми. Один чоловік навіть купив нам усім по шоколадному батончику. Цей день був незабутній, здається, що весь час нас супроводжував добрий Ангел-охоронець. Дорогою подумалось: «Інколи, щоб побачити світло в кінці тунелю, потрібно пройти тривалий і важкий шлях по самому тунелю, і не важливо, якої довжини він буде, адже добро та талант завжди перемагають».

Хочу подякувати всім, хто причетний до нашої участі у даному конкурсі: Марині Шоган, Христині Ільницькій, Вікторії Аннич, Анні Саварин за участь у конкурсі; директору БДЮТ Софії Багай – за матеріальну підтримку; відеооператору – С. Марусяку – за професіоналізм; Катерині Когут – за співпрацю і коригування видання.

А також хочу подякувати батькам учасниць конкурсу, що вони виховали таких добрих, слухняних та розумних дітей.

Марія ЯВОРСЬКА, керівник гуртка «Юний журналіст».

Газета "Бойківщина" N49,2016


Користуючись нагодою , запрошую юних журналістів до співпраці з сайтом "Турка - перлина Карпат".

Адміністратор сайту , Василь Ланчак.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1181 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.