Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 11 » На Турківщині зубр тероризує село
11.12.2016 (12:31)

   На Турківщині зубр тероризує село

На Львівщині у селі Зубриця Турківського району з’явився зубр, який нападає на людей.

Про це сьогодні у коментарі ІА Дивись.info повідомила політолог Дар’я Зубрицька.

За її словами, вже близько трьох днів по селу ходить зубр, який з’їв усе сіно, що було у стогах.

«Таку новину мені повідомив брат. Він розповів, що хотіли звіра прогнати, але все даремно. Звір агресивний і нічого не боїться», – розповіла Дар’я Зубрицька.

Також вона додала, що сьогодні приїздили лісничі із заповідника «Сколівські Бескиди», але теж не могли нічого вдіяти.

«Сьогодні за зубром приїхали представники заповідника, здається вони були напідпитку, але нічого зробити не могли і залишили його і далі гуляти по селу», – додала вона.

dyvys.info

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1274 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Християнин   (12.12.2016 19:53)
Прошу вибачення п. Віктор за мій коментар. Бо я мав на увазі не ображати Вас, а лишень дати натяк на Ваш саркастичний коментар щодо божої тварини: 
 
 "1 Victor (Вчора 16:42)
Зробити йому АТО, розфасувати по трилітрових слоїках і відправити воїнам на Схід разом з пирогами і пляцками на Різдвяні свята"


0
3 Victor   (12.12.2016 06:34)
Ви, п.Християнине, не вникаєте в суть статті, а осуджуєте мій коментар притчею: «Піклується праведний життям худоби своєї, а серце безбожних жорстоке» (Приповісті 12.10). Мушу Вам привести і більшу аргументацію з Біблії: «А коли віл ударить чоловіка або жінку, а той умре, конче буде вкаменований той віл, і м'ясо його не буде їджене, а власник того вола невинний. А якщо віл був битливим і вчора, і третього дня, і було те засвідчене у власника його, а той його не пильнував, і заб'є той віл чоловіка або жінку, буде він укаменований, а також власник буде забитий. Якщо на нього буде накладений викуп, то дасть викупа за душу свою, скільки буде на нього накладене. Або вдарить віл сина, або вдарить дочку, буде зроблено йому за цим законом. Коли вдарить той віл раба або невільницю, то власник дасть панові того тридцять шеклів срібла, а віл той буде вкаменований» (Вихід.21.28-32).

Ситуація, яка склалася в селі з зубром, має своє пояснення. Зараз період гону у зубрів. Самець відігнаний від стада, а тому агресивний і небезпечний. В такому випадку його ізолюють. Для цього присилають спеціаліста з відповідним пристроєм, роблять укол, вантажать і транспортують у вольєру. Якщо цього не зроблять, справа набере кримінального відтінку.

Всього найкращого. Вивчайте Біблію і цікавтеся життям тваринного світу, аби вибудувати в собі правильну ієрархію цінностей і не ставити життя худоби вище за життя людини.

0
2 Християнин   (11.12.2016 20:11)
Притчі 12:10

0
1 Victor   (11.12.2016 15:42)
Зробити йому АТО, розфасувати по трилітрових слоїках і відправити воїнам на Схід разом з пирогами і пляцками на Різдвяні свята biggrin

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.