Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 13 » Мер Турки зробив інфраструктурну революцію у місті
12.12.2016 (23:20)

   Мер Турки зробив інфраструктурну революцію у місті

Міський голова Турки Геннадій КОГУТ відвідав Форум людей ВОЛІ та розповів про свої радикальні рішення у місті. Бюджет тут – 8 млн. грн. У місті немає ні каналізації, ні водопостачання. Залучивши фонди, міська рада додала казні міста ще такий же річний бюджет уже за 9 місяців.

«Найважче було зламати психологію людей, - розповів Когут. - Вони приходили у міську раду і вимагали перекрити їм дах, зробити тротуар. Пояснював: ми можемо зробити небагато, ресурси обмежені. Але пропоную інший варіант: міська рада закупляє будматеріали, а ви самі працюєте над своєю вулицею. Мешканці виходили на роботи зі своїми бетономішалками і лопатами. Так нам вдалося зробити кілька вулиць, площу, аварійну дорогу біля обриву над річкою. І головне – тепер люди цінують зроблене, бо доклалися самі», - наголосив мер.

У місті завершено третю чергу водогону, ідуть роботи з розбудови каналізації. Також сотні тисяч у місті економлять на документах. Для державних чиновників проектна документація - це найбільша можливість для корупції. І їх створила сама держава, запевняють у Турці.

«Проектна документація для міста коштує такі суми, за які би можна було купити тонни бруківки і асфальту. Через ці витрати українські міста бідні і не розвиваються, - упевнений Когут. – Ми відмовилися від проектів на нестратегічні об’єкти і поточні роботи. Таким чином у місті за рік зробили 7 найгірших ділянок.

З проектом реконструкція площі Шептицького коштувала би нам 500 тисяч гривень, а так обійшлася Турці у 250. На дорогу по вулиці Джерельній закупили будматеріали на 54 тисячі, мешканці самі укріпили ділянку. Проектна документація такого рівня обійшлася би у мільйони», - пояснив Когут.

Люди ВОЛІ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1420 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Макар   (15.12.2016 15:09)
У Горішній  Турці  проведено  міською радою успішна дорожня суцільна  інфраструктурна революція. Встид,позор  ітп  міським  керівникам.

0
3 lvivtech22   (14.12.2016 18:37)
Ті радикальні рішення видно на дорозі біля автобусної станції.

0
2 Оксана   (13.12.2016 22:21)
Хто ці  бздури  пише?

0
1 Анекдот   (13.12.2016 17:01)
biggrin biggrin biggrin Черговий анекдот для "парафіян" людей КВОЛІ...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.