Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 13 » У Самборі шукають нелегальних працівників
13.12.2016 (15:17)

   У Самборі шукають нелегальних працівників

«Перший рік роботи пішов на те, аби люди почали вірити у владу», - розповів на Форумі людей ВОЛІ мер Самбора Юрій ГАМАР. 2015 року прийшов в органи місцевого самоврядування без політичного минулого, із посади викладача.

«Ринки, нерухомість міста колись належали депутатським родинам. Аукціонів міська раде не проводила. Наша команда вперше готувала документи на конкурентний продаж ділянок і об’єктів. Підрядників шукаємо за конкурсом. Відтак, перекрили корупційні схеми. Бюджет наповнюється і маємо можливість більше вкладати у господарку».

Радикальним рішенням команди голови було створити комісію, яка моніторить підприємства і виявляє зарплати у конвертах та нелегальних працівників. Вона не карає, а роз’яснює підприємцям потребу легалізації. Завдяки цьому за 6 місяців надходження перевищили заплановане, місто отримало 43 млн 952 тис. грн.

У Самборі Гамар став першим міським головою, який запросив усі 9 партій міськради працювати у виконкомі. Хоча більшість зазвичай призначають за квотою політсили голови.

«Лише зараз на вулиці люди зупиняють мене. Кажуть, починають вірити, що влада може прийти і не красти», - додав Юрій Гамар.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1246 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.