Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 15 » В Турці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
15.12.2016 (00:11)

   В Турці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року відбулася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварія на Чорнобильській АЕС. 10 листопада 2006 року Указом Президента України засновано пам’ятну дату- День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначають 14 грудня. Так сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС м.Турка відбувся захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якому взяли участь керівництво та священнослужителі району, жителі та небайдужа громадськість. У пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, рятуючи світ від атомного лиха, священики відслужили чин панахиди.

«За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов’язаний з високих і, нерідко, небезпечних технологій,- зазначив Юрій Лило. Незмінним залишається лише одне – повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їх подвиг неможливо переоцінити, як не можна переоцінити того, що вони зробили. Їх героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину шани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям».

..
..

Турківська РДА


Звернення голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
Шановні ліквідатори Турківщини!

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день у 1986 році був прийнятий в експлуатацію захисний саркофаг над зруйнованим 4-м енергоблоком атомної електростанції.

Український народ цього дня вшановує людей, які виявили мужність, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації наслідків катастрофи планетарного масштабу.

Наслідки аварії були б значно серйознішими, якби не оперативна та злагоджена робота пожежників, енергетиків, військовослужбовців, будівельників – усіх, хто був залучений до ліквідації наслідків катастрофи. В умовах смертельного радіоактивного опромінення було в найкоротші терміни завершено будівництво укриття над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Сьогодні ми низько вклоняємося жертовності тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя, залишивши гіркий смуток у наших серцях.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.