Понеділок, 21.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Грудень » 15 » Львівські студенти анонсували акцію протесту стосовно зміни виплат стипендій
15.12.2016 (20:53)

   Львівські студенти анонсували акцію протесту стосовно зміни виплат стипендій
Законопроект №5130 щодо оновлення системи виплати стипендій містить кілька пунктів, із якими студенти не згідні.

Про це йдеться у заяві Студентської ради міста Львова, опублікованій у четвер 15 грудня на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Саме тому Студентська рада Львова, студентські профспілки та органами студентського самоврядування львівських ВНЗ анонсують акцію протесту стосовно зміни механізму виплат стипендій студентам.

"Завтра о 12 годині ми зберемося біля Львівської облдержадміністрації, щоб передати листа з вимогами Губернатору, як представникові Президента України. Сподіваємося, наш лист дійде до Глави держави й змінить ситуацію. Закликаємо прийти всіх небайдужих студентів - у наших руках наше майбутнє!" - зазначено в повідомленні.

.

Студентська рада Львова рішуче не підтримує прийняття Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстраційний номер 5130), який суперечить інтересам студентства.

"В зв'язку з цим, ми надіслали листи, в яких вказали наші вимоги, вищим посадовим особам нашої держави. Сподіваємося, ті, кого ми самі нещодавно обрали, не забули про те, чиї інтереси вони зобов'язані представляти, і врахують наші побажання. Пам'ятайте: подальше ігнорування думок та потреб студентів неодмінно призведе до рішучої реакції з боку студентства!" - переконують організатори акції.

Крім того, на сайті Кабінету Міністрів України зареєстровано петицію щодо недопущення скасування стипендії студентам.

Як відомо, раніше Міністерство фінансів України запропонувало скасувати стипендії студентам, а Міністерство освіти і науки України уже готує механізми «нововведення», запропоновані Мінфіном.

Проте відповідно до ст. 62 Закону України «Про вищу освіту» академічні стипендії виплачуються не менш як двом третинам студентів кожного курсу за кожною спеціальністю, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії.

Розмір стипендіального фонду вищого навчального закладу повинен забезпечувати виплату академічних стипендій не менш як двом третинам і не більш як 75 відсоткам студентів денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету, без урахування осіб, які отримують соціальні стипендії.

Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти не може бути меншим, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць, а для здобувачів ступеня молодшого бакалавра не може бути меншим, ніж дві третини розміру прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць(966 грн).

У петиції студенти вимагають від Уряду України зупинити антисоціальні та протизаконні дії Міністерства фінансів України та Міністерства освіти і науки України та забезпечити виконання ЗУ «Про вищу освіту» та провести підвищення стипендії.

Студентська рада Львова

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 885 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (16.12.2016 07:59)
Олігархат, який захопив владу в Україні не без участі народу, створив для нього гетто, в якому проводить над ним експерименти, досліджуючи його реакцію на закони. Видали закон. Якщо народ змовчав – закон стає легітимним. Якщо загомонів – відразу йдуть поправки-ширмочки-шторки-лабіринти. А на виході той самий закон. Вхід за гривень, вихід за тисячу. Не встиг отямитися, як вже голий. Крок вліво, крок вправо – шатун-зрадник-агент Кремля, Вашингтону, Брюсселю. Суд-браслет-конфіскація-в’язниця-куля в лоба-пекло. Знову революція-довбня-кров примарної гідності за примарні цінності. І знову гетто-резервація-союз-унія. Раб не знає інакшого життя. Це його розваги і його правонаступництво – знімати одне ярмо і брати на себе інше, міняти пана на пана, кайдани на кайдани. Інтелект, який іде по кругу, не розвивається і приречений вічно крутитися, мов гівно в прорубі: «- А чего ему думать? Завидовать будет. А как же? Он кто? Инженеришка рядовой. Ну что у него за жизнь? Утром на работу, вечером с работы, дома жена, дети сопливые. Ну, в театрик сходит, ну в санаторий съездит в Ялту. Тоска смертная! А ты? Ты - вор! Джентльмен удачи! Украл, выпил - в тюрьму. Украл, выпил - в тюрьму. Романтика».


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.