П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 16 » Фракція «Батьківщина» зробила заяву щодо Надії Савченко
16.12.2016 (13:04)

   Фракція «Батьківщина» зробила заяву щодо Надії Савченко

«Батьківщина» , як завжди , з запізненням зробила заяву.

На офіційному сайті ВО «Батьківщина» оприлюднили заяву фракції про виключення зі складу фракції народного депутата Надії Савченко. За цей час Н.Савченко встигла вийти з партії. Хоча вона там, напевно , ніколи не була (зараз , мабуть , всі будуть відхрещуватися від неї). Таку заяву фракції варто було б зробити ще влітку. «Батьківщина» вкотре наступила на ті ж граблі обравши для себе не того попутчика.

Зрештою, політсила використала позитивний імідж Н.Савченко в своїх передвиборчих політичних комбінаціях , а тепер викинула як баласт. Зроблено було все в кращих традиціях авторитарних партій.

Варто відмітити , що і Н.Савченко від цього альянсу також отримала багато преференцій. Однак нестача політичного досвіду, важкий характер , та не надто високий інтелект новоспеченого нардепа почали дискредитувати політсилу , яка привела її в парламент.

В заяві фракції , зокрема, йдеться:

Заява фракції «Батьківщина» щодо Надії Савченко

Партія «Батьківщина» на парламентських виборах 2014 року внесла Надію Савченко до свого виборчого списку заради звільнення української жінки, офіцера з російського полону.

Час, що минув, довів, що саме високий статус народного депутата та члена ПАРЄ дав можливість підняти питання Надії на найвищий світовий політичний рівень, і це разом з боротьбою українського народу призвело до здобуття її свободи.

Якби було можливо повернути час назад, сьогодні ми б зробили для звільнення Надії те ж саме.

Однак, життя засвідчило, що принципи і політичні переконання Надії Савченко та «Батьківщини» не збігаються.

Зокрема, «Батьківщина» виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі.

Надія вважає, «що державницька позиція України не є чітко визначеною та доведеною щодо застосування саме такої термінології».

Фракція «Батьківщина» обговорила з Надією Савченко всі ці обставини та прийняла рішення про її виключення зі складу фракції.

Фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України


В ефірі Громадського ТВ Надія Савченко дещо розповіла про свої мінські зустрічі та про деяке нерозуміння її поглядів з боку однопартійців.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 559 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 АнтиТюлець   (19.12.2016 19:18)
От що значить популізм. тЮлька хотіла використати імідж "полонянки Савченко" і обісралась на повну. Нє щоб завести в раду когось адекватного, хто розбирався би трохи в законах і голосував головою. Так ні ж - тЮльці був потрібен піар і на тому піарі запхати в раду якнайбільше. А тепер он перший номер списку виключений з фракції. От тобі й на.


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.