Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Грудень » 18 » У Турківському районі дітям ліквідаторів аварії на ЧАЕС виплатять по 500 грн
18.12.2016 (18:21)

   У Турківському районі дітям ліквідаторів аварії на ЧАЕС виплатять по 500 грн

На засідання координаційної ради Турківської райдержадміністрації у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС прийнято рішення про виплату дітям ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС віком до 18 років одноразової матеріальної допомоги в розмірі 500 грн.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Цей День встановлено в Україні «…з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.

galinfo.com.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 309 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.