Четвер, 19.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Грудень » 20 » Президент Порошенко обіцяє, що держава гарантує клієнтам Приватбанку недоторканість їхніх грошей
20.12.2016 (12:42)  

   Президент Порошенко обіцяє, що держава гарантує клієнтам Приватбанку недоторканість їхніх грошей
Президент України Петро Порошенко обіцяє, що держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканість і цілісність їхніх грошей.

"В ситуації, що склалася, влада ухвалила єдино правильне рятівне рішення – зберегти ваші гроші та примножити їх в успішному банку", – заявив глава держави. Порошенко пояснив, що в основі рішення про націоналізацію лежить порятунок банку та гарантування права власності на свої фінансові ресурси для всіх, хто розмістив їх у цій установі.

"Для управління банком вже найнято нову високопрофесійну групу фахівців, до формування якої долучився в тому числі і Європейський банк реконструкції та розвитку. Цій команді, Національному банку, Міністерству фінансів поставлено завдання забезпечити плавний перехід, стабільну роботу та обслуговування клієнтів у звичному режимі", – заявив Порошенко.

"Звертаюся до вас, шановні клієнти "Приватбанку", – зберігайте спокій. Нова адміністрація вже бере всі важелі управління у свої руки. Прямо зараз, в ці години і хвилини", - цитує Президента Українська правда.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 407 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (21.12.2016 05:53)
«Є речі, про які краще не знати – влада переконана, що це совість. Є речі, про які краще не говорити в голос – влада переконана, що це правда. Є речі, про які краще на згадувати – влада переконана, що це обіцянки. Є речі, про які краще не забувати – влада переконана, що це гроші».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.