П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Грудень » 20 » Депутати планують встановити щомісячні 50% надбавки голові та заступнику голови Турківської районної ради
20.12.2016 (13:01)  

   Депутати планують встановити щомісячні 50% надбавки голові та заступнику голови Турківської районної ради
Депутати Турківської районної ради планують установити голові районної ради Лозюку Володимиру Омеляновичу та заступнику голови районної ради Костишаку Василю Миколайовичу щомісячні надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

Про це йдеться у Проекті рішення сесії, яке розміщене на офіційному сайті Турківської районної ради.

Крім того, районні обранці хочуть дозволити виплачувати Лозюку В.О. та Костишаку В.М допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, в межах затвердженого фонду оплати праці.

Проект РІШЕННЯ № від 22 грудня 2016 року

м. Турка

Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради у 2017 році

На підставі статей 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, Турківська районна рада вирішила:

1. Установити голові районної ради Лозюку Володимиру Омеляновичу та заступнику голови районної ради Костишаку Василю Миколайовичу щомісячні надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

2. Дозволити виплачувати Лозюку В.О. та Костишаку В.М допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, в межах затвердженого фонду оплати праці.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Володимир Лозюк

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 674 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 ATO   (22.12.2016 16:02)
В Оксани валютниці Крушник той найбільше долярів міняв.

0
6 ATO   (22.12.2016 16:00)
Пенсія,зарплата  та  надбавка.Щомісячні надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи

0
5 Yarosh   (22.12.2016 11:47)
А хлопцям, що збирають сміття по Турці і району, через те що ці "бідолахи" не можуть порядок навести, не думали надбавку дати?   кому з них ще мало, бізнесмену, чи крук мало набрав за життя, ГАНЬБА!!! Ганьба тому хто навіть подумав про таке і тим депутатам,що проголосують за такі рішення.

0
4 Victor   (22.12.2016 07:19)
Цікаве формулювання закону: пани для панів узаконюють надбавки, допомоги, пільги, а контроль за виконанням цього закону покладають на комісію з жебраків. Щось трохи нагадує останні лісові баталії із збереження лісу: пани для панів виписують лісорубні квитки з суцільних рубок, а жеброта, згідно закону, контролює правильне суцільне вирубування останніх дерев. Пани панам оголошують підозру про розкрадання держави, а жеброта, згідно закону, відкриває для них зелений коридор в іншу державу з награбованим. Пани з панами гніваються, а жеброта один одного за чуби смикає. Найважче для жебрака в житті – це виконати закон: «Люби ближнього». Не любить жебрак жебрака, а ось пана любить, та ще й дякує йому за те, що шкіру з нього дере. Як кажуть в народі: «Пану пшениця (надбавки), а жебракові полова (контроль)».

0
3 88 Group   (21.12.2016 12:17)
повне дно... Будь ласка напишіть імена цих "героїв" та до якого партійного корита вони ходять, після того як це рішення буде прийняте.

0
2 Victor   (21.12.2016 06:18)
Пани й для народу планують встановити надбавки… овочами! Так і сказали: «Хрен вам»!

0
1 АТО   (20.12.2016 22:24)
люди ез зарплати а пани премії беруть

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.