Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Січень » 7 » «Нам казали, що ми дивні: коли всі святкують, їдемо на фронт»
07.01.2017 (19:47)

   «Нам казали, що ми дивні: коли всі святкують, їдемо на фронт»

Тридцять пунктів у зоні фронту в новорічні дні відвідали волонтери Іспанії та Львова. 30-31 грудня та 1-2 січня допомогу і подарунки отримали 56-та бригада, госпіталі, 8 батальйон «Аратта», Штаб Дмитра Яроша, пограничні війська у Маріуполі.

Львів’янин Ілля Сирко та українці з Малаги, Севільї, Марбельї доправили українським солдатам медикаме6нти, вітамінні препарати, термобілизну, фрукти, овочі, вареники.

«Це був важливий для нас день Нового року. Зустріли його у холоді разом з нашими хлопцями. Набралися від них мужності, - розповідає Ілля СИРКО. - Нам казали, що ми дивні: коли всі святкують, їдемо на фронт. Але нині це надто важливо. Багато людей зневірені і запал спадає - якщо колись у поїздці ми пересікалися з іншими волонтерськими групами, то цього разу ми не зустріли нікого. Наші хлопці вражають своєю стійкістю і гартом. Дехто не хотів брати термобілизну від нас, а просили передати в інші пункти - один одного підтримують. Централізованого постачання немає.

.

Насправді вони усміхнені і щасливі. Хоча з боку держави ставлення не міняється. 31 грудня морських піхотинців у Широкіно нагороджував президент. Він приїхав о 17 годині вечора, а пости солдатів на холод виставили з 8 ранку. Також якось дивно, що в цей день раптово припинилися обстріли з ворожої сторони. Утверджується думка, що домовленості таки існують», - наголосив Сирко.

Люди Волі

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 443 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (08.01.2017 08:26)
«…домовленості таки існують…».

Аякже, це ж гібридна війна. У всіх війнах існує практика домовленостей. В той час як одні інших перуть довбнями, на верхах домовляються про поділ територій, недоторканність окремих осіб, збереження їхнього майна, зелені коридори, торгівлю і т.д.. В Біблії таких прикладів купа. Тай маємо останні війни, які ведуть світові колоси за глобальні інтереси та сфери впливу своїх олігархів. Один міждержавний Будапештський меморандум про нерозповсюдження ядерної зброї та гарантії безпеки й суверенітету Україні, чого вартий. Звичайна домовленість США, Великої Британії та Росії про роззброєння та знесилення України олігархатом, стимульованим світовими левами. Зараз маємо домовленості по Сирії про поділ сфер впливу. Ще раніше були домовленості про поділ Грузії, Афганістану й т.д.. Пора вже дивитися на звичайні речі без пропагандистських окулярів. А тим більше Людям Волі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.