Неділя, 25.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Січень » 10 » Відбудеться чергова поїздка в зону антитерористичної операції!!!
10.01.2017 (12:19)  

   Відбудеться чергова поїздка в зону антитерористичної операції!!!
ШАНОВНІ ТУРКІВЧАНИ!

Після першої нашої поїздки на Схід, до воїнів-Героїв, до мене телефонували багато жителів району і просили повідомити про наступну поїздку...

Деякі навіть ображались, що не повідомив (чи неправильно повідомив). Навіть на даному сайті....

Тому зараз публікую новину завчасно!

Плануємо 10-11 січня 2017 року здійснити черговий візит до захисників. Їдемо знову в Донецьку область. Але цього разу хочемо не просто привезти продукти та теплі речі, а й створити святковий настрій для хлопців - ЗБИРАЄМО ВЕРТЕП!!! Можливо хтось має ідеї або бажання взяти участь у виступі вертепу - зголошуйтесь у коментарях або звертайтесь особисто. Ведемо переговори щодо виступу місцевого (східного) танцювального колективу перед воїнами. Тривалість поїздки - один тиждень, бо відвідати плануємо не одну, а декілька частин та відвідати хлопців на позиціях (якщо буде можна).

Щодо того, які продукти та речі потрібно передавати, думаю, що пояснювати не потрібно: консервація, вареники, залиті смальцем і інші продукти, які не зіпсуються в дорозі. Кутя вітається ))

Окреме прохання: цього разу зосереджуємось на теплих речах. Їм вони потрібні більше ніж продукти... Вже домовились з волонтером із Харківської області, який теж пообіцяв допомогти бушлатами, рукавицями, теплими штанами і т.д. Але невідомо в якій кількості.

Можливо в когось будуть якісь ідеї або пропозиції щодо поїздки - звертайтесь особисто або пишіть в коментарях.

Разом і до перемоги! Ми їм кажемо, що ми без них не переможемо, а у відповідь чуємо: "Ми ніхто без вас!"

Контактний телефон: 0956009236 (мій особистий). Хто має телефони колег "по цеху" - телефонуйте їм. Збір продуктів і речей проводиться у приміщенні БО "Фонд допомоги малозабезпеченим сім'ям та сім'ям учасників АТО". Адреса: м. Турка, вул. І. Франка, 33 (приміщення колишнього світлотехнічного заводу). У невеликій кількості можу приймати речі і в приміщенні Турківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Адреса: м. Турка, вул. Молодіжна, 25 (біля будівлі Турківського районного суду).

Впевнений, що у нас з вами все вийде ... Наперед вдячний, що не забуваєте про наших захисників!


Володимир ХОМИН

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 4239 | Додав: Хомин_В_М | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 АТО   (24.12.2016 11:03)
звертаються люди з дзвінками про то що по селах їздить військовий Бус чи то ОУН чи УДА збирає гроші з пилорамів і по магазинах, інакше страшать спалити. Хто знає таке? Чому чужі їздять а ми не можем зібрати своїм землякам?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.